Mít kvalitní postel je podle podnikatele základ celého dne.

„Člověk v ní stráví spoustu času. Ne každý si ale uvědomuje, jak je důležité spát v kvalitním lůžku. Když se probudíte na takovém, které je nevyhovující, tak další den nestojí za moc,“ podotýká Obid a odhaluje kouzlo zdravotních matrací.

„K jejich výrobě používáme zcela nové materiály, pěny z přírodních olejů, speciální tkaniny či termoaktivní pěny,“ vysvětluje podnikatel s tím, že jeho firma je schopna zhotovit matrace i pro nejnáročnější zákazníky.

„Celá řada našich výrobků je vhodná pro alergiky a astmatiky. Máme i speciální matrace pro dlouhodobě upoutané na lůžko či sortiment pro děti a chalupáře. Jsme schopni dělat také matrace do karavanů či větších aut,“ svěřil se Obid.

Na počátky své živnosti vzpomíná podnikatel po letech už v podstatě s úsměvem. Podotýká však, že se ke svému oboru dostal víceméně náhodou.
„Přiměla nás k tomu nespolehlivost některých našich dřívějších dodavatelů. Už dříve jsme totiž dodávali matrace a zboží pro zdravý spánek. S postupem času jsme dospěli k rozhodnutí, že lidem raději nabídneme vlastní lepší a rychlejší služby za rozumné ceny,“ vzpomíná Obid. Dodává, že konkurence zpočátku nebyla v Kroměříži takřka žádná.

„Až nyní je obdobných prodejen spousta. My však máme tu výhodu, že jsme výrobci matrací a můžeme rychle reagovat na individuální požadavky zákazníka,“ míní podnikatel, pro kterého je na prvním místě spokojenost klientů.

„Často se k nám vracejí zákazníci s tím, že nám děkují za doporučení a nyní se cítí lépe,“ uzavírá Milan Obid.