V čele pětičlenného týmu stojí právě Tomáš, zkušený finanční specialista. Na bankovní pobočce s ním budou spolupracovat Jan Vintr, Petra Staňková Veronika Střelcová a Markéta Maňásková.

close Partners - nejmladší banka v republice otevřela pobočku i v Uherském Hradišti. Jan Vintr a Tomáš Střelec info Zdroj: archiv Partners zoom_in Partners - nejmladší banka v republice otevřela pobočku i v Uherském Hradišti. Jan Vintr a Tomáš Střelec

„Ve financích se pohybuji už 10 let a kdybyste se mě před tímto časem zeptali, kde se vidím v budoucnu, odpověděl bych vám, že přesně tady, ačkoliv bych tenkrát kriticky uznal, že si nadsazuji cíle. Povedlo se mi ale vybudovat skvělý tým a díky němu fungující kancelář, ve které jsme dokázali pomoci stovkám klientů,“ přiznává Tomáš Střelec.

Společnost Partners vznikla s cílem ukázat, že kvalitní finanční poradenství je skvělá služba s obrovskou přidanou hodnotou pro každého klienta. A přesně o to Tomášův tým usiluje i v Uherském Hradišti.

Díky bankovním službám, které Partners banka spustila v březnu tohoto roku to bude možné ještě o to víc. Partners banka totiž není jen nemladší, ale taky jediná poradenská banka na trhu.