Původně uměleckou brusičku skla provází štěstí a náhoda. Díky té se dostala do společnosti vyrábějící kuchyně ve Valašském Meziříčí. Po návratu do Zlína hned první den narazila na možnost prodávat nábytek a před čtyřmi lety dokonce převzít už zavedenou, ale upadající prodejnu v centru města.

„Už předtím známí obdivovali můj nábytek v domě. Tak jsem ho doporučovala a vlastně už tehdy jsem své dodavatelské firmě dohazovala zákazníky,“ vzpomíná na první impulzy Olga Pavelková. Dnes prodejnu nejenom vlastní, ale sama nábytek prodává a také navrhuje interiéry. V minulosti už malovala i obrazy. „Narodila jsem se s tužkou v ruce,“ směje se sympatická žena. „Velkou školou mi byla v minulosti spolupráce se známou architektkou Bánovskou.“
Podnikatelka tráví prací veškerý volný čas. „Neumím bez toho žít,“ říká.

Vydala se jinou cestou než její konkurence, hlavně v individuálním přístupu k jednotlivým zákazníkům a také zařízením samotné prodejny. „Snažím se vytvářet prostředí v duchu Anglie a staré Francie. Ráda bych zastavila čas,“ popisuje. Největším oceněním její snahy jsou pak sami zákazníci. „Často třeba přijdou poděkovat, že jsou spokojení a nebo rovnou přijdou pro další kus nábytku,“dodává.

Neustále aktivní žena s kreativními nápady má řadu plánů do budoucna. Chce přibrat další prodejny a rozšířit sortiment. „Budu spokojená, když se mi bude dařit jako doposud. Nemusí to být lepší, stačí stejně,“ přeje si usměvavá a úspěšná podnikatelka Olga Pavelková.