Dosavadní generální ředitel skupiny Eduard Bláha zůstává ve vedení jáchymovských lázní a také v pozici prezidenta Svazu léčebných lázní. V Luhačovicích bude nadále působit na pozici předsedy představenstva. 

„V případě hledání mého nástupce jsme s kolegy z představenstva neuvažovali o nikom jiném, než o Ing. Dědkovi.  Máme v něm jistotu, že lázně povede nastaveným směrem. Já se těším na to, že uvidím lázně z jiné perspektivy, a že získám čas na naplňování našich rozvojových vizí,“ uvedl Bláha. 

Jiří Dědek  pracuje ve společnosti od roku 1996, kdy působil například na pozici ředitele Společenského domu nebo zastával funkci obchodního ředitele. Od června roku 2013 byl výkonným ředitelem společnosti.

„V Lázních Luhačovice působím celý svůj profesní život a je mi ctí pokračovat v řízení firmy na pozici, do níž jsem byl jmenován a navázat tak na působení mých předchůdců – Ing. Josefa Krůžely, který společnost řídil v letech 1992 – 2011 a zajistil přerod státního podniku na fungující lázeňskou firmu s jasnými vizemi a cíli, a. Eduarda Bláhy, který je pak převedl přes bouřlivá období Hegerových restrikcí a covidu a proměnil je na skutečné lázně pro 21. století.  Těším se na spolupráci s týmem skvělých kolegů, jejichž práce si nesmírně vážím. Dnešní doba nám ukazuje, že kvalitní zaměstnanci jsou tím nejcennějším artiklem a já se o kvalitách těch našich přesvědčuji každý den,“ řekl po jmenování nový generální ředitel Jiří Dědek.  

Kdo je Jiří Dědek
V roce 1996 ukončil studium VÚT Brno, fakulty technologické ve Zlíně, se zaměřením na technologie a management. V roce 2010 získal titul MBA na VÚT v Brně. Ihned po inženýrském studiu nastoupil do akciové společnosti Lázně Luhačovice, nejprve na pozici obchodního referenta, následně vedl lázeňskou cestovní agenturu Luhanka.
V roce 2000 převzal řízení obchodního oddělení, od roku 2008 byl provozním ředitelem společnosti. V letech 2009 vedl Společenský dům a v roce 2011 se stal obchodním ředitelem. V červnu 2013 byl jmenován výkonným ředitelem společnosti a na této pozici působil až do konce září 2021, kdy převzal pozici generálního ředitele.
Je předsedou správní rady Centrály cestovního ruchu východní Moravy, působí ve vedení Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje a přednáší na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Je ženatý a má dvě dospělé dcery.