„Vzhledem k nabitému programu mužstev Zlína a Ostravy, jejichž hráči jsou u nás na hostování a v sobotu hráli zápasy ve svých mateřských klubech, měl kouč Karabec velký problém dát dohromady sestavu na utkání v Praze. Nakonec musel povolat i Kamlera a do základní šestky nominovat taky sebe. Torzo v zápase s kompletním celkem domácích statečně bojovalo, mělo i šanci na zisk aspoň setu, ale nakonec padlo,“ uvedl staroměstský funkcionář Petr Straka.

1. volejbalová liga, skupina o udržení: ČZU Praha - Staré Město 3:0 (22, 13, 24). Sestava VSK: Kamler, Bláha, Mackovík, Karabec, Žák V., Skyba, na liberu Dřímal.

Celý úvodní set byl vyrovnaný. Hosté ještě v koncovce vedli 19:18, ale pak domácí stav otočili na 21:19 a těsný náskok dotáhli až k zisku setu. V tom druhém utekl hráčům VSK začátek, rychle ztráceli 5:12 a domácí průběžné vedení dovedli k jednoznačné výhře.

Staroměstští hráči zápas ještě nevzdali a ačkoliv ve třetím setu postupně prohrávali až 12:18, zabojovali a v několika postaveních dotahovali.

V závěru ještě prohrávali 20:23, ale v jednom postavení při servisu Skyby a dobré obraně na síti dospěli k setbolu 24:23. „Bohužel nahranou bodovku neproměnili a vzápětí celý zápas ztratili,“ dodal Straka.