UHERSKÉ HRADIŠTĚ - BEDŘICHOV-JIHLAVA 3:1 (19, -21, 17, 21)

Slovácká se v závěrečném utkání musela obejít bez dvou opor Světlany Lučkové a Terezy Pietropaolo. Domácí hráčky přesto začaly výborně, s jejich kvalitním podáním měly soupeřky velké problémy. Domácí navíc těžily nejen z kvalitní práce nahrávačky Klhůfkové, ale také z přesných přihrávek celého družstva. Na síti pak doslova řádila Linda Kotková, na kterou Jihlavanky marně hledaly recept.

Do druhého setu domácí trenér pozměnil sestavu a hra začala postrádat potřebnou razanci a jistotu. Hostující hráčky ucítily svou šanci a vyrovnaly stav setů na 1:1.

Ve třetí sadě ale Hradišťanky opět pevně uchopily osud zápasu do svých rukou. Podstatně se zlepšila jejich hra v poli a celé družstvo pracovalo jako dobře namazaný stroj. Ve čtvrtém setu sice domácí hráčky dovolily soupeřkám několikrát převzít iniciativu, po důrazné domluvě trenéra Pietropaola ale nakonec žádné komplikace nepřipustily.

Uh. Hradiště: Kotková, Krystová, Klhůfková, Vitásková, Vicenová, Starobová, Miškaříková, Horáková, Miková, Stuchlíková, Močičková, Nováková. Trenér: P. Pietropaolo.

František Tejnil