Nejprve s velkou suverenitou deklasovali mužstvo Chomutova a díky zvládnutým dramatickým koncovkám uspěli i v Odolene Vodě. V úterní dohrávce navíc vyloupili i Havířov.

CHOMUTOV – STARÉ MĚSTO 0:3 (-18, -17, -20)

Mužstvu chyběl trenér Vrobel a nemocný Maděra. Hosté po namáhavém cestování chvíli hledali správný rytmus. Utkání se zlomilo až za stavu 17:18 v prvním setu. Na servis přišel Kment a totálně rozvrátil obranu domácích. Zbytek utkání potom hosté s přehledem kontrolovali.

ODOLENA VODA – STARÉ MĚSTO 0:3 (-25, -21, -29)

V Odolene Vodě svedli Staroměšťané mnohem vyrovnanější bitvu, opět ale neztratili ani set. V prvním a třetím setu se však rozhodovalo až v dramatických koncovkách, hosté ovšem vždy zachovali pevnější nervy než domácí celek v sestavě s řadou bývalých reprezentantů.

HAVÍŘOV – STARÉ MĚSTO 1:3 (-19, 18, -18, -23)

V předchozím vzájemném utkání hráči VSK vyhráli jen těsně 3:2, tentokrát svou práci s Havířovem o jeden set urychlili, když za kratší konec tahali jen ve druhé sadě.

Staré Město: Kamler, Pecháček, Herich, Kment, Erman, Špalek, Košík, Pospíšil.