,,V sobotu 12. srpna se uskuteční turnaj smíšených družstev (Mixů) ve složení 4 muži a 2 ženy. O týden později v sobotu 19. srpna se v Bojkovicích bude hrát turnaj mužů. Toho se zúčastní týmy z Česka a Slovenska z krajského přeboru, 2. ligy, 1. ligy a extraligy. Na hlavní turnaj mužů navazuje turnaj žen, který je na programu v neděli 20. srpna,“ informuje jeden z pořadatelů Tomáš Zimmermann.

Všechny turnaje začínají v 9 hodin. Zápasy se budou hrát na antukových kurtech v areálu naproti bojkovického koupaliště. Všech turnajů se zúčastní 25 až 30 družstev.

,,Nejlepší družstva obdrží hodnotné ceny. Připraveno bude i bohaté občerstvení. Guláš uvaří vítězové letošního Gulášfestu v Bojkovicích,“ prozradil ještě Zimmermann.

Prvenství v loňském roce v hlavním turnaji mužů vybojoval extraligový celek VSC Fatra Zlín, turnaj žen vyhrálo družstvo VSC Zlín a turnaj smíšeným družstev ovládl smíšený tým Nostalgie složen z volejbalistů z Bojkovic a jedné volejbalistky z Uherského Hradiště a jedné volejbalistky ze Slavičína, druzí skončili kadeti z Olomouce.