Ostrožané nejprve přivezli vítězství z Hodonína a Zlína, ve středeční předehrávce 19. kola pak doma zdolali i béčko Ostravy. Druholigová rezerva Matve si do tabulky připsala čtyři body za remízu a výhru.

I. liga:

HODONÍN – MATVE UHERSKÝ OSTROH A 2:10

Jednoznačný výsledek neodpovídá průběhu utkání, 
v němž hosté odskočili Hodonínu až díky čtyřem vyhraným pětisetovým bitvám a poté už průběh utkání kontrolovali. „Jsme rádi, že jsme to tak zvládli a máme tři body,“ řekl vedoucí týmu Karel Bojko, který společně s Přemkem Janouškem vyhrál čtyřhru, a oba přidali po třech bodech 
v singlu.

Body Uh. Ostrohu: Bojko a Janoušek po 3, Dohnal 1, Havel 1, čtyřhry Bojko – Janoušek a Dohnal – Havel.

KST ZLÍN A – MATVE UHERSKÝ OSTROH A 3:10

Hosté nastoupili v derby proti Zlínu, který usiluje o udržení v soutěži, v roli jasného favorita a bezezbytku ji splnili. „Od začátku nebylo pochyb, kdo vyhraje. Zlín mě svým přístupem zklamal, takto se o záchranu nehraje,“ nešetřil kritikou protivníka Bojko.

Body Uh. Ostrohu: Havel 3, Janoušek 3, Bojko 2, čtyřhry Bojko – Janoušek a Dohnal – Havel.

MATVE UHERSKÝ OSTROH A – OSTRAVA B 10:6

Tým Matve vstoupil do zápasu velmi dobře a vedl už 9:3. Hosté ale v závěru zabrali a duel ještě zdramatizovali, ovšem zkušenější favorit si výhru vzít nenechal.

Uherský Ostroh se díky třem úspěchům za sebou posunul na třetí příčku, jeho konkurenti v boji o play-off ale mají o jeden zápas méně. „Jsme rádi, že jsme stále ve hře, protože účast ve vyřazovací části je naším cílem,“ dodal vedoucí týmu.

Body Uh. Ostrohu: Bojko 3, Janoušek 3, Janča 1, Havel 1, čtyřhry Bojko – Janoušek a Janča – Havel.

II. liga:

BLANSKO – MATVE UHERSKÝ OSTROH B 9:9

Béčko Matve dohrávalo zápas v Blansku bez Mišinského, který si poranil záda. Proto jeden bod získali domácí po jeho odstoupení.

Body Uh. Ostrohu B: Bednář 4, Červík 3, Mišinský 1, Polák 1.

MS BRNO B – MATVE UHERSKÝ OSTROH B 3:10

Vítězství v Brně posunulo Uherský Ostroh na čtvrtou příčku s jednobodovým náskokem na Hradec Králové.

Body Uh. Ostrohu B: Bednář 3, Brázdil 2, Červík 2, Polák 2, čtyřhra.