Každé úterý najdete ve „Fotbalových ozvěnách“, což je pravidelná příloha našich novin, nový soutěžní kupón, aktuální pořadí a také pravidla Tip ligy. Soutěžit se dá také přes internet a zprávy sms. Podrobnosti a návod naleznete na webových stránkách www.tipliga.cz.

Tipování přes SMS zprávy nebo po internetu

Abychom vám vaši oblíbenou soutěž zase o něco ulehčili, připravili jsme pro vás možnost tipovat přes internet či SMS zprávou.
Poprvé však musíte hlasovat na kuponu v novinách, kam zadáte v kolonce heslo čtyřmístný číselný kód!

Je nutno ale opravdu zadat čtyři číslice. Někteří z vás totiž na jaře zadali písmena, ale s těmi bohužel internetové a SMS tipování nefunguje. Také jako heslo nelze zadat čtyři nuly.

Pokud chcete hlasovat přes internet, stačí zadat adresu www.tipliga.cz, v kolonce Vyberte deník zvolte Slovácký deník a po zadání svého čísla a hesla můžete tipovat.

Pokud dáváte přednost SMS, zašlete zprávu ve formátu např.

TPL SN0001 1234 01 0 1 2 0 1 2 0 1 2 0 2:2 3:5
na číslo 9001106. Cena SMS je 6 Kč.
Za SN doplníte vaše osobní číslo (například 0032), následuje čtyřmístné heslo, číslo kola, vaše tipy a na závěr poločas a konečný výsledek Správné trefy.


Nejčastější nedostatky na kuponu
Až příliš mnoho nedostatků mívají kupony do Tip ligy. Přinášíme vám ty nejzávažnější. Pokud se jich nevyvarujete, nemůžete být zařazeni do hry!
NOVÝ HRÁČ – Každý, kdo se chce přihlásit do Tip ligy, musí napsat do kolonky pro startovní číslo N. Kdo nenapíše nic, nebude zařazen do počítačové databáze.
NEVYPLNĚNÉ STARTOVNÍ ČÍSLO – Vpravo nahoře je kolonka pro startovní číslo. Každý hráč, který se přihlásí do hry (viz pravidla na kuponu), ho má počítačem přiřazeno a je nezbytné, aby je do kolonky vepsal. Kdo nechá kolonku prázdnou, nebude v daném kole hrát.
POUZE JMÉNO – Nový hráč, který napíše do kuponu pouze své jméno, nebude vpuštěn do hry. K zařazení do počítačové databáze je nezbytné vyplnit celou adresu i datum narození. Tyto údaje jsou pouze pro potřebu hry Tip liga a po dokončení hry je databáze smazána! Kdo napíše jen své jméno a město, přichází o možnost v Tip lize vyhrát!
OKOPÍROVANÉ KUPONY – Hrát Tip ligu lze pouze na originálních kuponech vystřižených ze Slováckého deníku, respektive jeho přílohy ­ Fotbalových ozvěn. Okopírované či jinak vyrobené napodobeniny jsou okamžitě vyřazeny!