„Je to celé paradoxní,“ nechápe univerzál Ondřej Sukup (na snímku). „Vedení klubu chtělo soutěž za každou cenu vyhrát. Proč, to nevíme. Zázemí je tady skvělé. Kabiny jsou nově opravené, v areálu je nová hospoda. Ale asi už dělaná pro ty kluky, kteří tady budou hrát za pivo,“ povzdechl si odchovanec 1. FC Slovácko.

Teď už však patří mezi kmenové hráče Šardic, za které hraje dva roky. „Když jsme sem přicházeli, tak jsem věřili, že se bude v Šardicích hrát třetí liga. Mohli jsme hrát někde jinde,“ míní Sukup. „Dvakrát jsme vyhráli divizi a dvakrát jsme byli po konci sezony zklamaní,“ zlobí se.

Talentovaný fotbalista se však o svoji budoucnost bát nemusí. V zimě mělo o Sukupa zájem Znojmo, na rychlonohého univerzála se vyptávali i činovníci z dalších klubů. „Doufám, že zájem o mě trvá. S nikým jsem ale nejednal. Počkám, až situace kolem Šardic utichne,“ řekl Sukup, který prý bude na angažmá v Šardicích vzpomínat pouze v dobrém. „Parta tady byla v Šardicích vždycky super. S kluky jsem pořád v kontaktu. Určitě ještě uděláme nějakou společnou akci,“ sdělil Sukup.

(lk)