„Je to parádní úspěch, ve kterém se ovšem odráží výborná práce lidí v klubu. Největší podíl na tom má především hlavní trenér a předseda klubu Jaroslav Uher,“ říká tajemník KST Dušan Kubeš.

Vlajkovou lodí klubu je A–družstvo, které v letošní sezoně zaznamenalo historický úspěch, když postoupilo už do 3. ligy! „V tabulce jsme sice skončili druzí, Kostelec ale postup odmítl, a tak jsme se mohli radovat,“ usmívá se spokojeně Dušan Kubeš, zároveň jeden z hráčů áčka. Společně s ním se o historický úspěch dolněmčanského stolního tenisu zasloužili Karel Orlovský, který měl v celé soutěži třetí nejvyšší procentuální úspěšnost 89,66 %, Pavel Daněk (74,68 %)a Zbyněk Dufka (73,56 %).

V divizní soutěži zaznamenali Dolněmčané 18 výher, dvě remízy a dvě prohry. „Hodně důležité bylo, že nás před sezonou posílil náš odchovanec Pavel Daněk, který má třetiligové zkušenosti. K postupu přispěl velkou měrou,“ pochválil svého spoluhráče Kubeš, který měl úspěšnost 72,15 %. „Máme v klubu plno talentovaných mladíků, o budoucnost se rozhodně nemusíme obávat,“ dodal na závěr dolněmčanský hráč a funkcionář.