Odolena Voda – Staré Město 3:0 (15, 18, 21)

Celý úvodní set byl charakterizován přírůstkem dvou až tří bodů na konto domácích po nevynucených chybách hostů, zatímco Staroměstským jen občas přibyl bod po úspěšném útoku. Nebylo proto překvapením, že rozdíl na konci setu činil deset bodů.

Ve vyrovnanější druhé sadě se hosté zlepšili, průběžně vedli 10:8 a ještě 11:10, ale v jednom postavení domácí otočili na 14:11 a hosté odpadli. Od stavu 13:15 si navíc neporadili s přihrávkou servisu domácího Kramára, Odolena Voda utekla na 20:13 a následně zvýšila vedení na 2:0.

Třetí set byl relativně nejvyrovnanější. Svěřenci trenéra Karabce méně chybovali, ale celkovou jasnou porážku neodvrátili.

„Se soupeřem jsme schopni hrát vyrovnanou partii jen v úvodu setů. Po několika nevynucených chybách ztrátí hráči důvěru ve své schopnosti, nevěří si a propadají k porážce," posteskl si po zápase Petr Karabec.

Staré Město: Ferenec, Maděra, Koláček, Kment, Erman, Skyba, libero Špalek. Střídali: Matějka, Sedláček, Uchytil. Trenér: Karabec.

V sobotu 30. listopadu se volejbalisté VSK Staré město představí v domácím prostředí, v hale na Širůchu přivítají od 17 hodin Ustí nad Labem. (PS, ms)