„Budu hokejista,“ tvrdil rozhodně pětiletý Martin, když střílel na hokejovou bránu. Těžko říct, co říkal o chvíli později poté, co zkusil tenis, fotbal, házenou, volejbal, nejrůznější atletické disciplíny či dokonce bojové sporty.

Pro děti byla také připravena celá řada atrakcí se spoustou skákacích hradů, tvořivé dílny, soutěžní stanoviště, bublinová show s klaunem, malování na obličej a další. Změřit rychlost své střely si zájemci mohli na bráně Deníku, který byl partnerem celé akce.

V rámci sportovního dne se na hlavním hřišti uskutečnil turnaj hráčů do deseti let Champions Trophy. Z vítězství se radovala pražská Sparta, která se kvalifikovala na evropské finále ve Vídni.

Děti i dospělí mohli také získat cenné podpisy. Na velké autogramiádě fotbalových a hokejových hvězd je na plakáty a kartičky rozdávali Miroslav Kadlec, Radim Bičánek, Jaroslav Balaštík, Petr Leška, Petr Švancara, fotbalisté 1. FC Slovácko Veliče Šumulikovski, Francis Koné, David Machalík, Milan Heča a Eldar Civič a hokejisté PSG Zlín Libor Kašík, Antonín Honejsek, Tomáš Valenta, Martin Matějíček, Dalibor Řezníček, Pavel Sedláček a Michal Popelka.