KUNOVICE – OSTRAVSKÁ UNIV. 3:6

Šnečice si hned v první směně vytvořily nadějný tříbodový náskok. Jak se ovšem později ukázalo, byla to v tomto duelu jejich labutí píseň. Po chybách v poli nejprve umožnily soupeřkám srovnat, v prodloužení navíc univerzita přidala další tři body.

JOUDRS PRAHA B – KUNOVICE 11:1

Na dobře házející reprezentantku do 22 let Kamilu Chrobokovou se domácí hráčky moc „nechytaly“ a tomu odpovídá jednička na jejich kontě. Dobře pálící Pražanky postupně nasázely Kunovjankám 11 bodů a utkání skončilo po páté směně rozdílem.

KUNOVICE – JOUDRS PRAHA B 4:10

V odvetě se hráčky Snails držely až do sedmé směny, kdy byl stav 4:6. Pak se ovšem strhla smršť kunovických chyb a bylo po nadějích.

OSTRAVSKÁ UNIV. – KUNOVICE 6:5

Poslední duel byl nejsmolnějším utkáním celého víkendu. Kunovjanky šly do sebe a výkon zvedly o sto procent. Na Ostravanky vyvinuly velký tlak a v páté směně se sérií pěkných odpalů ujaly vedení 5:0. Soupeř ale vzápětí kontroval jedním doběhem, v šesté směně Ostrava vyrovnala na 5:5 a v sedmé přidala po dramatickém závěru smolným odpalem šestý bod.

Kouč Šnečic Přemysl Beránek nemohl být po výsledkově neúspěšném víkendu příliš spokojený. „Proti Joudrs bychom byli schopní vyhrát pouze po super výkonu, tentokrát jsme ale byli horší. Mnohem víc mě ovšem mrzí prohry po vyrovnaných duelech s Ostravou. Aspoň jedno vítězství mělo zůstat doma. Bohužel druhá prohra padá na mou hlavu. Měl jsem vystřídat nadhoz o dvě pálkařky dřív a útok Ostravanek bychom v šesté směně určitě zastavili,“ sypal si popel na hlavu Beránek.

(bp)