„Tým Krče je dlouholetý prvoligový tým a mnohonásobný šampion. V současné době těží spíše ze zkušeností hráčů a hlavně z vynikající pálky. Iuridica Praha byla před sezonou společně s námi pasována na hlavního kandidáta sestupu. To ovšem pouze do té doby, než angažovala nadhazovače na reprezentační úrovni z Nového Zélandu,“ popsal úroveň víkendových soupeřů Milan Zedník, trenér Snails Kunovice.

Ovšem ani Snails se nebudou chtít zahanbit a konečně dosáhnout premiérového vítězství.

„Již několikrát jsme k němu měli blízko, ale vždy nám uteklo mezi prsty. Snad nás k tomu dožene již tradičně vynikající podpora fanoušků, která nemá na jiných hřištích obdoby. Za hráče mohu slíbit, že na hřišti nechají duši,“ dodal kouč šneků. „Občerstvení pro fanoušky bude připraveno, na děti čeká dětský koutek,“ láká fanoušky softbalu Milan Zedník

Program zápasů - sobota 17. května: Snails Kunovice - Iuridica Praha (12), Iuridica - Krč Praha (14), Krč - Snails (16). Neděle 18. května: Snails - Krč (10), Krč - Iuridica (12), Iuridica - Snails (14). Pozn.: Časy druhých a třetích zápasů v hracím dni jsou vždy orientační.

(mb)