„Kuba svým mimořádným úspěchem jednoznačně prokázal, že i když je ve světě tenisu teprve "nováčkem" a má natrénováno o stovky hodin méně než jeho vrstevníci, dovede jim bez nadsázky konkurovat a do budoucna si tak může směle klást jen ty nejvyšší cíle," říká předseda klubu Tenis Slovácko David Mišťúrik.

Mistrovství ČR v kategorii BABYtenis hostil Rakovník. V konkurenci čtyřiceti nejlepších hráčů z celé republiky se Stalčík už první den prezentoval skvostnými výkony, kdy po výhře ve své skupině postoupil z prvního místa do nedělního osmifinále.

„Až do čtvrtfinále ztratil během pěti zápasů pouze jediný game!" upozorňuje Mišťúrik.

Mezi čtyři nejlepší postoupil jako nejmladší po výhře 6:3 nad sparťanskou dvojkou Tobiášem Ječmínkem. V semifinále si hladce poradil s Radimem Vyžrálkem z TK Rožná hostujícím za Prostějov 6:0.

Fotbalisté Slovácka (bílé dresy) ve 13. kole FORTUNA:LIGY přetlačili Teplice 2:1.
Cíl stejný jako před Zlínem. Slovácko chce potěšit fanoušky a mít klidnou pauzu

Ve finále jej čekala sparťanská jednička Lukáš Kačín, který až do samotného finále postoupil bez ztráty jediného gamu!

„Finále bylo velmi vyrovnané, kdy Kuba zpočátku vedl téměř 2:0. Nakonec po spoustě shod a výhod ve vyrovnaných gamech Kuba s grácií a "pokerfacem" pro něj typickým nakonec prohrál 3:6 se zkušenějších hráčem, jenž má domovskou základnu na Hamru, kde má velkou podporu nejen ze strany svých rodičů, zkušených a dlouholetých trenérů SK HAMR," dodává Mišťúrik.