Hráčem roku byl vyhlášen Ondřej Sucháň, největší potlesk ovšem patřil Jiřímu Gajzurovi. „Zakládající člen klubu Tenis Slovácko a předseda tenisového klubu Uherské Hradiště byl in memoriam uveden do Síně slávy. Ocenění převzala jeho manželka Jitka Gajzurová.

Výsledky ankety Poslední fiftýn byy vyhlášeny ve čtyřech kategoriích. Skokanem roku se stal Matouš Směřička. „Zúčastnil se celkem osmnácti turnajů a ve čtyřhře dokázal jeden vyhrát. V žebříčku mladších žáků se dokázal posunout z 1020. na 350. místo,“ poznamenal prezident Tenis Slovácko David Mišťúrik.

Ocenění Deblista roku 2018 převzal Michal Kozumplík. V letošním roce získal 3. místo na mistrovství České republiky starších žáků ve čtyřhře a je dvojnásobným vítězem krajského přeboru starších žáků ve čtyřhře. S týmem Dorost A postoupil na republikový šampionát.

Právě především díky historickému úspěchu – postupu na mistrovství České republiky – se týmem roku stalo družstvo Dorost A pod vedením kapitána Davida Mišťúrika.

Hráčem roku byl zvolen Ondřej Sucháň. V letošním roce obsadil 55. místo v celkovém žebříčku kategorie starší žáci ročníku 2005. Zúčastnil se dvaceti turnajů a z toho šestkrát se stal vítězem dvouhry.

„Hráči klubu Tenis Slovácko se připravují pod vedením Tenisové akademie Slovácko ve Sportparku Rybníček a v Uherském Hradišti. V letošním roce byl trenérský tým posílen o bývalého daviscupového reprezentanta Michala Tabaru,“ připomněl šéftrenér akademie Jan Svoboda. (pk, ham)