Kategorie Hráč roku byla letos poprvé rozdělena do dvou věkových skupin.

Mezi dvanáctiletými hráči a mladšími zazářil Jakub Stalčík, který patří mezi nejlepší tenisty své kategorie v České republice.

Letos se stal vicemistrem České republiky jednotlivců kategorie baby a mistrem ČR družstev ve stejné kategorii.

Mezi třináctiletými hráči a staršími byl nejúspěšnější Radek Laššan. Patří mu 23. místo v celostátním žebříčku starších žáků a 143. místo v žebříčku evropském. Laššan je vítěz turnaje TEJT 3 U14 ve Slovenské Lupči.

Družstvem roku se stal tým starších žáků A pod vedením kapitána Jana Svobody. Jeho svěřenci letos dosáhli vynikajícího úspěchu, když na mistrovství republiky obsadili osmé místo.

Volejbalisté Starého Města při zápase v Novém Jičíně. Horní řada:  Kamler (9), Dřímal (8), Kroča (5), Michalčík (2), Bednařík (11) a Kostík (19). Dolní řada:  Mackovík (14), Bláha (15), Jančář (1).
Staroměstští volejbalisté po náročném cestování přivezli důležité body z Brna

Titul Deblista roku putoval do rukou Anety Holubové, která figuruje na 71. místě v celostátním žebříčku dorostenek. Mimo jiné byla účastnicí Pardubické juniorky a semifinalistka mezinárodního turnaje ITF v Prostějově.

Skokanem roku 2023 je Matěj Gureň. Jeden z nejtalentovanějších mladých hráčů klubu TENIS SLOVÁCKO v tomto roce vybojoval na turnajích Českého tenisového svazu skvělé výsledky. Hned pětkrát se dostal mezi trojici nejlepších. Jednou vyhrál, jednou byl druhý a třikrát získal bronz.

Široká veřejnost pak rozhodovala o tom, kdo se stane Tenisovým sympaťákem roku. V anketě hlasovalo 1 145 lidí a s 297 hlasy si titul odnesl Petr Koběrský.

„Letošní rok byl pro náš klub mimořádně úspěšný. Bodovali jsme na mistrovství České republiky družstev, Kuba Stalčík, který se připravuje v našem klubu, získal na republice individuální stříbro. Terezie Prici si vítězstvím na krajském přeboru žen v Tišnově zajistila účast na republikovém klání a mohl bych pokračovat. Především mám ale radost z toho, že tyto úspěchy nejsou ojedinělé a vyplácí se nám dlouhodobá práce s dětmi a mládeží,“ těší prezidenta klubu TENIS SLOVÁCKO Davida Mišťúrika.

Hokejisté Uherského Ostrohu (bílé dresy) přehráli Uherský Brod i podruhé v sezoně.
Ostrožané udeřili třikrát v oslabení. Domácí Brod v derby předčili 7:4

Oddíl pořádá anketu již několik let. Vítěze nominují a zároveň vybírají zástupci sportovní komise tohoto tenisového klubu. Letos rozhodovali v pěti kategoriích, o výsledky šesté se postarala veřejnost.

Tenis Slovácko je jeden z největších tenisových klubů ve Zlínském kraji, působí v Uherském Hradišti a Starém Městě. Zajišťuje kvalitní přípravu svým hráčům, reprezentujícím klub ve všech věkových kategoriích soutěží pořádaných Českým tenisovým svazem.