V prestižní kategorii Hráč roku byli dále nominováni Josef Zapletal, jemuž patří osmnácté místo v celostátním žebříčku ročníku 2003 a hrál dokonce i za dospělé áčko, a Kristýna Jurková, která dokázala postoupit na mistrovství České republiky a v současné době studuje a hraje tenis na Saint Leo University na Floridě.

Deblistou roku se stal Matouš Směřička (2007). Celkem čtyřikrát dokázal zvítězit v turnaji v kategorii mladších žáků ve čtyřhře, pětkrát ve dvouhře. Spolu s ním byli nominováni Michal Kozumplík a Marek Němeček.

Družstvem roku 2019 se stali dorostenci ve složení Matyáš Alan, Josef Zapletal, Ondřej Válek, David Mišťúrik mladší, Ondřej Hlavoň, Michal Kozumplík, Kateřina Kocí a Michaela Kuchařová. Svěřenci trenéra Pavla Štěpánka a kapitána Davida Mišťúrika letos dosáhli senzačního úspěchu, když na mistrovství České republiky v září v Praze skončili mezi tuzemskou elitou šestí. Dalšími dvěma nominovanými družstvy byli Baby A tým a starší žáci A.

„Každý rok tady říkám, že ten rok byl skvělý a úspěšný, a letos to musím zopakovat. Porazit na republikovém mistrovství nejlepší české týmy, když jsme malý regionální klub, to je skutečně historický úspěch,“ zhodnotil působení dorosteneckého áčka kapitán družstva a zároveň prezident klubu TENIS SLOVÁCKO David Mišťúrik.

Cenu pro Skokana roku si odnesl David Doležal (2009). Ten letos předvedl skutečný žebříčkový skok, když se dokázal posunout z 2094. místa na 510. příčku. Odehrál celkem čtrnáct turnajů a reprezentoval klub v kategorii starších i mladších žáků. Šanci na ocenění měli ještě Martin Remeš a Dominik Mrkvica.

Vyhlášení ankety Poslední fiftýn 2019, který se konal pod záštitou starosty Uherského Hradiště Stanislava Blahy, se uskutečnil ve Sportparku Rybníček. Anketa, kterou pořádají zástupci klubu TENIS SLOVÁCKO a kombinuje objektivní i subjektivní hodnocení, letos rozdávala ocenění ve čtyřech kategoriích.