„Zdokonalena byla převážně technika, ovšem v dopoledním tréninku nabírali plavci i fyzickou zdatnost,“ upozorňuje předseda oddílu Jiří Vašica TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště.

Nový školní rok a sezónu plavci skupiny trenéra Petra Kohouta kvůli uzavření aquaparku v Uherském Hradišti museli začít ve Zlíně, kde stráví celé září.

„Mezi sebe plavce Slovácké Slávie totiž po dobu uzavírky přijal Zlínský plavecký klub a umožnil tak trénink těch nejlepších, připravujících se na kvalifikační časy pro mistrovství republiky. Bohužel zbytek plavců bude muset začít tréninky do otevřené sezóny až po otevření aquaparku v říjnu,“ posteskl si Vašica.

Ve čtvrtek 5. října se v aquaparku Uherské Hradiště uskuteční od 15.30 nábor do plaveckého oddílu TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště.

„Tímto zveme všechny děti, kteří mají zájem se zdokonalit v plavání a naučit se všechny plavecké styly, aby se v tento termín dostavily a vyzkoušely plavecký trénink pod vedením trenérů. Plavky a plavecké brýle sebou,“ zve nováčky do bazénu Vašica.