O vítězství se postaral jedenačtyřicetiletý veterán Jan Všetečka na kajaku, další cenné kovy brali kanoista Lukáš Zálešák, na minikajacích pak sourozenci Jonáš, Jáchym a Justýna Černí, Alexandr Gabrhel a Daniel Plevák.

Následný 26. Pohár Sezemic v Kuněticích vynesl sedmi pádlujícím ze Slovácka jedenáctou příčku. Na jedenácti medailích se podíleli kanoisté Lukáš Zálešák, Tobiáš Dostál, benjamínci Jáchym a Justýna Černí, Alexandr Gabrhel a Daniel Plevák. Roli vrchního rozhodčího zastával Tomáš Mlčoch, který byl o den dříve jedním ze startérů v Černožicích. Postu komentátora se pod Kunětickou horou ujal trenér Vít Pjajčík.

Dorostenecký kajakář Vojtěch Tischer startoval na přehradě Olešná ve Frýdku-Místku, kde zvítězili spolu s domácím Ondřejem Barabášem na deblkajaku, v individuálním klání skončil třetí.

„Příjemného teplého počasí mohou chlapci a děvčata se zájmem o pádlování využít k vyzkoušení této oblíbené olympijské sportovní aktivity.„Příjemného teplého počasí mohou chlapci a děvčata se zájmem o pádlování využít k vyzkoušení této oblíbené olympijské sportovní aktivity.Zdroj: TJ Ostrožská Nová Ves

Ostrožská Nová Ves byla zastoupena také na mistrovství světa v maratónu v dánském Vejenu, a sice rozhodčím Markem Mazurem.

Od čtvrtka bude na regatě olympijských nadějí v polské Poznani reprezentovat Českou republiku patnáctiletá kanoistka Tereza Marie Jančová, sourozenci Černí se vydají na Jablonecký trojúhelník

„Příjemného teplého počasí mohou chlapci a děvčata se zájmem o pádlování využít k vyzkoušení této oblíbené olympijské sportovní aktivity. Stačí si na stránkách pojdpadlovat.cz najít nejbližší loděnici a vydat se tam,“ říká trenér a předseda oddílu TJ Ostrožská Nová Ves Vít Pjajčík.

Příjemného teplého počasí mohou chlapci a děvčata se zájmem o pádlování využít k vyzkoušení této oblíbené olympijské sportovní aktivity.Příjemného teplého počasí mohou chlapci a děvčata se zájmem o pádlování využít k vyzkoušení této oblíbené olympijské sportovní aktivity.Zdroj: TJ Ostrožská Nová Ves