V 7. kole loňský nováček soutěže z Uherského Brodu, který letos výrazně omladil kádr, porazil Slavkov 4:1. ,

,Jihomoravané se soustředili pouze na bránění. Proto jsme taktiku postavili na útočném pojetí. Dlouho nám ale trvalo, než jsme až v sedmé minutě druhé třetiny Vykopalem vstřelili první branku. Zápas jsme měli ovšem pořád pod kontrolou. V něm se nám dařilo lépe ovládat míček a soupeře jsme jasně přestříleli.," pochvaloval si vedoucí kolektivu a zároveň gólman Orlů z Uherského Brodu Petr Ručka. Jeho tým věnoval premiérové letošní vítězství v soutěži klubovému sekretářovi Petrovi Gabrielovi, který nedávno oslavil pětatřicáté narozeniny.

V následném 8. kole Slovácký tým remizoval s Židenicemi 6:6. ,,Plichta v tomto střetnutí je pro nás ztrátou. Utkání jsme měli velmi dobře rozehrané. V osmé minutě jsme vedli 4:1. Zlom v duelu nastal na začátku třetí části, kdy Židenice v přesilovce při pětiminutovém vyloučení Čuče vyrovnaly na 4:4," mrzela promarněná příležitost naplno bodovat i ve druhém zápase Petra Ručku.