Stříbro a bronz si do své sbírky přidala jak mužská posádka Novoveských řezníků, tak mix ONV Devils. „Byly to nečekané medailové žně, které na na dračích lodích Kunovská tabule nepamatuje," usmíval se jeden z členů úspěšných posádek Marek Pjajčík.

Program šampionátu, který již tradičně poznamenalo deštivé počasí, byl rozdělen do dvou dnů. V sobotu se jely tratě 200 a 500 metrů, na kterých závodily i amatérské posádky, v neděli pak dva kilometry.

Novovesští řezníci vybojovali bronz na 200 metrů, na pětiset metrové trati pak famózní stříbro, když na vítězství ztratili 76 setin sekundy. Mix ONV Devils (12 mužů a 8 žen – pozn. aut.) měl na stené trati ještě větší smůlu, když vysněné zlato uniklo o jedinou setinu! Medailovou sbírku pak Devils završili třetím místem na dvoukilometro­vé trati.

Mezi patnácti ametérskými posádkami zvítězil ve dvousetmetrovém sprintu tým Box Těmice před posádkami Buď lepší a Draci z Letu. Na trati 500 metrů uspěla Ponorka Pardubice před týmem Spinning a Fitness Brno, Buď Lepší byli třetí.

Na triumfu Novoveských řezníků se podíleli: T. Kusák, Z. Ondračka, Boček, M. Pjajčík, P. Pojezný, M. Minařík, Kučera, Mach, Kolář, Marek, L. Ondračka, Venta, Kotačka, Botek, Kovář, Forman, A. Minařík, Janík, B. Kusák, Petrželka, L. Pojezný, Mazur, Čevela. Petrůjová (bubeník).

Do posádky mixů v ONV Devils muže doplňovaly: Bordovská, Ondračková, Frantová, Machová, Hůsková, Bočková, Zumrová, Miklíčková, Pavlicová, Vaňková, Humhal Humidorf (kormidelník).