„Na turnaji se sešla skvělá konkurence. Představilo se tam sto padesát zápasníků z dvaceti oddílů nejen z České republiky, ale i ze Slovenska a Polska. Kluci si nevedli vůbec špatně a rozhodně se mezi nimi neztratili,“ chválil trenér Vratislav Vítek.

Pod jeho vedením se poslední dubnovou sobotu ve sportovní hale Lokomotivy Krnov představila pětice nivnických zápasníků. První umístění na stupních vítězů vybojoval Kryštof Janča, který po bojovném výkonu obsadil v kategorii mladších žáků třetí místo.

Další dva úspěchy měly stříbrnou hodnotu. Druhou příčku vyválčili Dominik Škrabálek a Filip Jozefák. Ten se v kategorii starších žáků sklonil pouze před úřadujícím mistrem republiky Matějem Vrbou z Čechovic.

Čerstvý vicemistr republiky ve volném stylu Adam Petráš se stejně jako Jonáš Kollár tentokrát na stupně vítězů nedostal. V soutěži družstev obsadila nivnická výprava 11. místo. 

TI NEJLEPŠÍ. Absolutní vítězkou ankety se stala softbalistka Eliška Stejskalová (vlevo), kategorii dospělých ovládl sportovní střelec Josef Pečenka a v juniorské kategorii získala nejvíce hlasů házenkářka Lucie Fleková (vpravo).
Sportovní královnou Kunovic je softbalistka Eliška Stejskalová