Dostavili se i dvě trojice ze Slovenska, jeden z Trnavy a druhý z městečka Horné Srnie. Protože se hrálo na jednom hřišti, byly mužstva rozděleny do tří skupin.

Z každé pak postupovali nejlepší dva do závěrečného vyřazovacího kola, kde byli nejúspěšnější modřičtí s názvem „Nenávist Spartě“ v sestavě - Radek Pelikán, Jakub Pospíšil a Miroslav Bednář. Stříbrné místo si uhájila trojice ze Vsetína, který zastupovali - Lumír Gabel, Rudolf Vichtora, Michal Plachý a Vít Zgarba.

„Bruno team“ - Miroslav Sachl, Vojtěch Holas a František Kalas, obhajující prvenství z minulého roku, skončil na třetím místě. Bramborová medaile zůstala pro Viléma Ungermana ml., Viléma Ungermana st. a Davida Sankota z týmu „Proudy“.

Všichni předvedli skvělé výkony, boj o třetí místo skončil stavy 10:8 a 10:4 a v napínavém finále pak ukázal Jakub Pospíšil téměř nevybíratelné smeče, díky kterým se mohli modřičtí radovat z vítězství 10:8 a 10:9.

Turnaje se účastnily i nohejbalisti z Vlčnova a Míkovic, ani jednomu z nich se ale nepodařilo probojovat ze základních skupin.