Prvně jmenovaný si do své sbírky připsal ještě jeden obrovský úspěch. Na předposledním podniku MM Slovenska v Hlohovci v jízdě pravidelnosti totiž na své ČZ 350 nejenže vyhrál svou kategorii B (do 500 ccm), ale zároveň se stal i celkovým vítězem napříč všemi kategoriemi.

A to se závodů zúčastnilo na 120 jezdců nejen ze Slovenska a Česka, ale i z Rakouska, Německa, Polska a Maďarska. „Něco takového se mi povedlo poprvé v kariéře,“ radoval se Karel Matuš.

Svou vynikající formu pak potvrdil i v závěrečném závodě serálu v Holíči, kde opět zvítězil v kategorii B. To zároveň znamenalo i celkový triumf v šampionátu, do kterého se vedle Hlohovce a Holíče započítávaly i výsledky ze závodů v Bolkovcích a Novém Mestě nad Váhom.

To však nebyl jediný úspěch hradišťského Motosport klubu. Takřka navlas stejně si totiž vedl i Karel Kalina ve třídě Supermono. V Holíči sice obsadil „až“ druhé místo, v celkovém hodnocení ale získal stejně jako Matuš titul mezinárodního mistra Slovenska. Při závodech si velmi dobře vedli Milan Šobáň mladší a Pavel Matuš, kteří obsadili páté a deváté místo.