V soutěži družstev společně s Denisou Pyskatou (Sokol Lanžhot) a Ivou Janáskovou (Mittal Ostrava) porazily v základní skupině Pezinok A 3:0 a Nové Zámky B 3:0 a po porážce 0:3 se Schleswig-Holsteinem A (Německo) postoupily ze druhého místa.

Ve II.stupni se střetly s Litvou a po hodně vyrovnaném průběhu utkání nakonec podlehly znovu 0:3. Pyskatá nestačila na Litevku Alonovou a prohrála s ní 0:3 (-6,–11,–9), Janků po skvělém výkonu vedla 2:0 na sety nad Orlovaite a v páté sadě jí patřil nástup a vedení 6:2, chladnokrevná Litevka ale dokázala ještě zápas zvrátit.

Ve dvouhře starších žákyň Janků vyhrála svou skupinu. Korovinovou (Izrael) porazila hladce 3:0 stejně jako Múcskovou (Galanta) a v boji o prvenství ve skupině se blýskla výhrou 3:1 (14,–8,11,6) nad Rumunkou Singeorzanovou, která to později dotáhla až do finále a skončila druhá za Jünemannovou (Berlín).

Ve II.stupni narazila Janků stejně jako v Havířově na levačku Kršiakovou (Topolčany). Tentokrát to byl boj na ostří nože. Slovenka předvedla celou škálu technicky náročných úderů, Janků se účinně bránila a sama se snažila o nátlakovou hru. Znovu ale prohrála 2:3 (8,–5,–9,9,–2).

Druhá hráčka MSK Magdaléna Šubíková obsadila po porážkách 1:3 s Kovácsovou (Galanta), 0:3 s Jantošovou (Ružomberok) a 0:3 s Henschenovou (Niedersachsen) až čtvrté místo ve své skupině.

Pyskatá v kategorii mladších žákyň neměla ve skupině problémy, Hagarovou (Pezinok) porazila hladce 3:0, jen set ztratila se Sountouovou (Řecko) po výsledku 3:1 a největší boj měla s Belopotočanovou (Ružomberok), kterou zdolala 3:0 (15,6,3).

Ve II.stupni podlehla 1:3 (-5,9,–4,–8) Furkové (Nitra), když ve čtvrtém setu neudržela nadějné vedení 8:3. V Hluku hráli i tři mladší žáci MSK Břeclav. Jan Vacek a Dominik Vališ neměli v mezinárodní konkurenci valné naděje na úspěch. Jan Vašíček naopak postoupil ze skupiny, ale v play–off se dostal jen přes první kolo.