Regionální přebor Uherskohradišťska 1. třídy:

22. kolo: Vlčnov B – KST Hluk A 18:0, Drsl.-Veletiny A – Orel Ostr. N. Ves B 15:3, Dolní Němčí E – Strání A 8:10, Břestek A – Komňa A 11:7, Bojkovice B – Újezdec-Těšov B 12:6, Bílovice B – Vážany-Ořechov A 18:0 wo.

Konečná tabulka:

1. Drsl.-Veletiny A 22 19 1 2 289:107 80
2. Strání A 22 15 2 4 233:163 68
3. Bílovice B 22 15 1 5 234:162 67
4. Dolní Němčí E 22 11 5 6 206:190 60
5. Vlčnov B 22 11 4 7 211:185 59
6. Komňa A 22 11 2 9 204:192 57
7. Újezdec-Těšov B 22 11 0 11 203:193 55
8. Vážany-Ořechov A 22 10 1 11 213:183 52
9. Orel O. N. Ves B 22 6 3 13 154:242 43
10. Břestek A 22 4 2 16 150:246 36
11. KST Hluk A 22 3 4 15 134:262 33
12. Bojkovice B 22 3 1 18 145:251 32

Nejúspěšnější hráči: Bičan Miroslav (Drsl.-Veletiny A) 95,59 %, Orlovský Martin (Drsl.-Veletiny A) 88,00 %, Staroba Josef (Strání A) 86,44 %.

Regionální přebor Uherskohradišťska 2. třídy:

22. kolo: Vlčnov C – Zlechov A 14:4, Orel UH B – Spartak Hluk B 4:14, Nivnice C – Újezdec-Těšov C 17:1, Drsl.- Veletiny C – Drsl.-Veletiny B 7:11, Bílovice C – Vážany-Ořechov B 9:9, Velehrad A – AMON Kunovice D 14:4.

Konečná tabulka:

1. Velehrad A 22 16 3 3 283:113 73
2. Nivnice C 22 17 0 5 262:134 73
3. Drsl.- Veletiny C 22 14 5 3 240:156 69
4. Drsl.-Veletiny B 22 14 3 5 240:156 67
5. Spartak Hluk B 22 13 5 4 243:153 66
6. AMON Kunovice D 22 10 2 10 199:197 54
7. Bílovice C 22 7 3 12 188:207 46
8. Újezdec-Těšov C 22 8 0 14 153:243 46
9. Vážany-Ořechov B 22 6 6 10 193:202 46
10. Vlčnov C 22 7 2 13 168:228 45
11. Zlechov A 22 5 1 16 154:242 38
12. Orel UH B 22 0 0 22 52:344 21

Nejúspěšnější hráči: Hrabcová Helena (Velehrad A) 81,16 %, Hájek Petr (Spartak Hluk B) 81,08 %, Papp Jaroslav (Nivnice C) 79,25 %.

Regionální přebor Uherskohradišťska 3. třídy:

22. kolo: Velehrad B – Bánov A 9:9, Zlechov B – Spartak Hluk C 9:9, Orel Ostr. N. Ves C – Strání B 16:2, Horní Němčí A – Komňa B 15:3, Dolní Němčí F – Orel Ostr. N. Ves D 5:13, Vážany-Ořechov C – AMON Kunovice E 10:8.

Konečná tabulka:

1. Bánov A 22 19 1 2 272:124 80
2. Horní Němčí A 22 16 2 4 248:148 72
3. Orel O. N. Ves C 22 14 6 2 264:132 70
4. Strání B 22 13 2 7 214:181 63
5. Orel O. N. Ves D 22 12 3 7 229:167 61
6. AMON Kunovice E 22 9 3 10 194:202 52
7. Komňa B 22 8 5 9 203:193 51
8. Velehrad B 22 7 5 10 199:197 48
9. Vážany-Ořechov C 22 7 4 11 180:216 47
10. Spartak Hluk C 22 3 4 15 132:264 35
11. Zlechov B 22 2 4 16 133:263 32
12. Dolní Němčí F 22 1 3 18 107:288 27

Nejúspěšnější hráči: Zálešák Pavel (Bánov A) 97,14 %, Šrom Dominik (AMON Kunovice E) 80,85 %, Pomykal Šimon (Bánov A) 77,61 %.

Regionální přebor Uherskohradišťska 4. třídy

Konečná tabulka:

1. Bystřice p. L. B 18 17 1 0 244:80 70
2. Drsl.-Veletiny D 18 14 0 4 197:127 60
3. Bílovice D 18 13 2 3 197:127 59
4. Břestek B 18 9 0 9 173:151 45
5. Bánov B 18 8 1 9 146:178 43
6. Újezdec-Těšov D 18 7 0 11 155:169 39
7. Vážany-Ořechov D 18 6 3 9 153:171 39
8. Orel O. N. Ves E 18 7 0 11 147:177 38
9. Bílovice E 18 4 2 12 132:192 32
10. Vážany-Ořechov E 18 0 1 17 76:248 18

Regionální přebor Uherskohradišťska 5. třídy

Konečná tabulka:

1. Nivnice D 16 15 0 1 211:77 61
2. Vlčnov D 16 14 0 2 224:64 58
3. Horní Němčí B 16 13 0 3 194:94 55
4. Uherský Ostroh A 16 8 1 7 166:122 41
5. Orel UH C 16 6 2 8 119:168 36
6. Bystřice p. L. C 16 6 1 9 124:164 35
7. Bánov C 16 6 0 10 130:158 34
8. KST Hluk B 16 1 1 14 57:230 20
9. Vážany-Ořechov F 16 0 1 15 70:218 17

(fš, ms)