Pátek 11. října

HOKEJ

Extraliga mužů: Zlín - Pardubice (17.30).

Sobota 12. října

ATLETIKA

Kašavský kros – 4. ročník (12, start hlavního závodu před Obecním domem v Kašavě).

CYKLISTIKA

Závod ve sjezdu horských kol v Trnavě u Slušovic (11).

FLORBAL

1. liga žen: Vsetín – Šitbořice (19).

Zlínská liga mužů: FBC Slovácko – Orel Uherský Brod (9), Strání+Květná – Hluk B (10.30), Orel Uherský Brod – Slušovice (12), Hluk B – FBC Slovácko (13.30), Slušovice – Strání+Květná (15, vše SH Buchlovice Cihelna).

FOTBAL

MSFL: Uherský Brod – Otrokovice (15). Divize: Vsetín – Všechovice (14), Strání – Hranice (15).

Krajský přebor: Luhačovice - Provodov (10.15), Morkovice - Nevšová, Bystřice pH - Nedašov, Kvasice - Holešov, V. Karlovice - Napajedla (15). I. A třída: Kateřinice - Val. Meziříčí B (13), Horní Lideč - Val. Příkazy, Vigantice - Hrachovec, Juřinka - Kelč, Hluk - Šumice (15). I. B třída: Luhačovice B - Kostelec (13.30), Halenkov - Dol. Bečva, Choryně - Slavičín B, Poličná - Bylnice, Tečovice - Lužkovice, Louky - Veselá, Chropyně - Holešov B, Jaroslavice - Malenovice, Staré Město - Tlumačov, Slavkov - Březolupy (15).

Okresní přebor Zlín: Sehradice – Hvozdná, Mladcová B – Jasenná, Slušovice B – Poteč (15). Zlín III. třída: Spytihněv – Halenkovice, Nedašov B - Vysoké Pole, Dolní Lhota - Šanov (15). Zlín IV. třída: Příluky B - Provodov B, Fryšták B - Veselá B, Horní Lhota - Dobrkovice (15).

Okresní přebor Kroměříž: Zborovice – Počenice, Břest - Kostelec u Hol. (15). Kroměříž III. třída: Hlinsko p. H. - Chvalčov, Roštění – Zahnašovice, Zlobice – Bařice, Troubky - Kyselovice (15).

Okresní přebor Uherské Hradiště: O. N. Ves – Kněžpole, Drslavice – Bílovice, Nezdenice - Jarošov (15). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Dolní Němčí B - Uh. Ostroh B, Bojkovice B - Orel Uh. Brod (15).

Okresní přebor Vsetín: Hutisko – Lhota, Hošťálková – Branky, Huslenky - Jablůnka (15). Vsetín III. třída: Janová - Kladeruby (15). Vsetín IV. třída: sd Semetín/Ratiboř B - Krhová B (15).

MSLŽ: Fastav Zlín – Havířov (15, hřiště v Lužkovicích). MSDŽ: Březnice – Valašské Klobouky (13), Bezměrov – Vlkoš (15).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Luhačovice – Frýdek-Místek B (12.30), Rožnov pod. Radhoštěm – Polanka n. O. (16), Napajedla – L. Zubří (18).

HOKEJ

I. liga mužů: Vsetín - Chomutov (17.30). Krajská liga mužů: Kroměříž - Uh. Ostroh (17.30). Kroměřížská amatérská liga: Rymice – Jiskra Chropyně (19.45), Morkovice – Buldok Otrokovice (21.30).

KUŽELKY

I. liga mužů: Valašské Meziříčí - České Velenice (9.30).

STOLNÍ TENIS

II. liga mužů: KST Vsetín – KST Ostrava C (15). III. liga mužů: Valašské Meziříčí – Frýdlant (14).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Fatra Zlín – Odolena Voda (17). Krajský přebor mužů: Nivnice – Valašské Meziříčí (10 a 13). Krajský přebor žen: Slavičín – Napajedla (9 a 12).

Neděle 13. října

ATLETIKA

Slovácký běh v Uherském Hradišti – 62. ročník (12, start hlavního závodu před Domem knihy Portal na Masarykově náměstí).

FLORBAL

Národní liga: Hluk – TROOPERS (18).

FOTBAL

MSFL: Zlín B – Rosice (10.30, hřiště Luhačovice). Divize: Slavičín – Bzenec, Brumov - Kozlovice (10.15).

Krajský přebor: Štítná n. Vl. - Slušovice, Boršice - Baťov (15). I. A třída: Zlechov - Nedachlebice (10), Kunovice - Osvětimany, V. Otrokovice B - Nivnice (10.15), Val. Klobouky - Vlachovice, Podlesí - Vidče, Fryšták - Bojkovice, Újezdec - Buchlovice, Dolní Němčí - Koryčany (15). I. B třída: Prlov - Prostř. Bečva, Lidečko - Ratiboř, Hovězí - Brumov B, Franc. Lhota - Krhová, Slavkov p. H. - Mladcová, Březnice - Admira Hulín, Ludkovice - Uh. Ostroh, Těšnovice - FC Slovácko C, Morkovice B - Zdounky, Havřice - Nedakonice, Jankovice - Ořechov (15).

OP Zlín: Návojná – Štípa, Pozlovice – Újezd, Velký Ořechov – Mysločovice, Slopné – Příluky (15). Zlín III. třída: Březůvky – Pohořelice (10.15), Žlutava - SK Zlín, Lhota – Lípa, Březová – Vizovice, Kašava – Lukov, Tečovice B - Napajedla B, Nedašova Lhota - Bohuslavice n/Vl., Biskupice - Louky B, Rudimov - Štítná n/Vl. B, Rokytnice – Drnovice, Petrůvka - Zádveřice (15). Zlín IV. třída: Tichov – Bratřejov (10.15), Mirošov – Lipová, Smolina - Jestřabí (14), Kudlov – Racková, Neubuz - Mysločovice B, Doubravy – Komárov, Hřivínův Újezd – Trnava, Loučka - Val. Senice (15).

Okresní přebor Kroměříž: Kvasice B - Skaštice B, Záhlinice – Žalkovice, Lutopecny – Lubná, Střílky – Tučapy, Němčice - Komárno Němčice (15). Kroměříž III. třída: Martinice - Žeranovice (12.30), Míškovice – Rusava, Prusinovice – Mrlínek, Rymice – Ludslavice, Rajnochovice – Loukov, Bezměrov – Roštín, Rataje – Dřínov, Litenčice – Pravčice, Zářičí – Šelešovice (15).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Záhorovice – Huštěnovice, Polešovice – Prakšice, Březová - Strání B, Vlčnov – Topolná (15). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mařatice – Břestek (10.15), Velehrad – Traplice, Jalubí – Babice, Sušice – Vážany, Stříbrnice – Kostelany, Hluk B - Boršice u Bl., Horní Němčí – Mistřice, Hradčovice - Ostr. Lhota, Popovice – Částkov, Bánov - St. Hrozenkov, Podolí - Bystřice p.L., Korytná – Přečkovice, Rudice - Suchá Loz, Komňa - Žítková (15).

Okresní přebor Vsetín: Horní Bečva - Valašská Bystřice, Zubří – Ústí, sd N.Hroz./VKK B - sd Střítež/Hrachovec B, Liptál – Zašová (15). Vsetín III. třída: Jarcová – Leskovec, Police – Lačnov, Bynina - Choryně B, Střelná – Loučka, Halenkov B – Val. Polanka B (15). Vsetín IV. třída: Mikulůvka – Lhotka, Velká Lhota - Rožnov B, Růžďka - Huslenky B (15).

I. liga žen: 1. FC Slovácko - Pardubice (13, hřiště Kněžpole).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice pod Hostýnem – Zlín (11), Vsetín – Chodov (15).

HOKEJ

Krajská liga mužů: Brumov - Rosice (17). Extraliga juniorů: Vsetín – Přerov (12). Kroměřížská liga: Plačkov – Vikings Slušovice (17.30), Chomýž – HC Reds (19.10), Vážany – Holešov Gators (21).

STOLNÍ TENIS

II. liga mužů: KST Vsetín – Orlová (10). III. liga mužů: Valašské Meziříčí – Vratimov (10).

VOLEJBAL

Krajský přebor mužů: Uherské Hradiště – Bojkovice (10 a 13). Krajský přebor žen: Hošťálková – Valašské Meziříčí (9 a 12), Kroměříž – VSK Univerzita Zlín (10 a 13).

PONDĚLÍ 14. ŘÍJNA

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Kvasice – Lobodice (20), Red Devils Míškovice – Spartak Hulín (21.40).