Pátek 18. listopadu
BASKETBAL

Oblastní přebor střední Moravy mužů: Jasenice – Prostějov C (tělocvična ZŠ Šafaříkova, 19.30).

KUŽELKY

Jihomoravská divize: Luhačovice B – Sokol Brno (18.30).

LEDNÍ HOKEJ

Okresní liga mužů: Rangers – HC Top Moravia (ZS v Uherském Hradišti, 20.30).

STOLNÍ TENIS

Kroměříž, okresní soutěž I. třídy: Morkovice B – Bystřice p. H. C, Količín A – Osíčko A (18). Uherskohradišťsko III. třída: Vlčnov D – Újezdec-Těšov D (17). Zlínsko II. třída: Kašava A – Otrokovice E (17.30). Zlínsko III. třída: Štítná B – S. Jasenná B (18), Otrokovice F – Louky B, Rokytnice B – Luhačovice A (18.30). Zlínsko IV. třída: Slopné B – Mysločovice D (18.30), KST Zlín G – Kašava B (19.30).

VOLEJBAL

Krajský přebor mužů: Bojkovice – Napajedla (18 a 20.30).

Sobota 19. listopadu
BASKETBAL

II. liga žen: Zlín – Benešov (15). Jihomoravský přebor mužů: Slavičín – Ratíškovice (15), Zlín B – Velkobílovičtí Drozdi (17.30).

FLORBAL

III. liga mužů: Počenice – Hluk (9), Bučovice – Holešov (10.30), Hluk – Skurut Hai Brno (12), Holešov – Počenice (13.30), Skurut Hai Brno – Bučovice (15, vše SH Morkovice). Zlínský přebor mužů: Nivnice – Zásobování Florbal Team (9), Ostrožská Nová Ves – Hluk C (10.20), Zásobování Florbal Team -Val. Klobouky (11.40), Hluk C -Sokol Bystřice p. H. (13), Nivnice Val. Klobouky (14.20), Sokol Bystřice p. H. – Ostrožská Nová Ves (15.40, vše sportovní hala v Bánově).

FOTBAL

I. liga: 1. FC Slovácko – Liberec (městský stadion Miroslava Valenty v Uherském Hradišti, 17). II. liga: Zlín – Vlašim (17).

HÁZENÁ

I. liga žen: Zlín B – Olomouc B (11). II. liga mužů: Rožnov p. R. – Trnávka (15.30), Napajedla – Zubří B (17), Vsetín – Lesana Zubří (17.30). Severomoravská liga mužů: Valašské Meziříčí – Suchdol (11), Veselá A – Veselá B (14). II. liga starších dorostenců: Rožnov p. R. – Prostějov (11.30), Vsetín – Hranice (15.30). II. liga mladších dorostenců: Rožnov p. R. – Prostějov (15.30).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Tigers Malenovice – Rivermen Malenovice (8.30), Orel Malenovice – HK Otrokovice (10.30), Malenovice dorost – Zlínský Švec (12.30), Rangers Zlín – Kroměříž (14.30), Stator – HC 94 Malenovice (16.30).

KUŽELKY

I. liga žen: Valašské Meziříčí – Slavia Praha (12.30). II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Přemyslovice (9). III. liga mužů: Slavičín – Olomouc B (10), Machová – Zábřeh B (13). Jihomoravská divize: Otrokovice – Slavičín B (10), Vsetín – Vyškov B (14).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga mužů: Uherské Hradiště – Nový Jičín (19). Okresní liga mužů: Cyclones – Panthers Hodonín (ZS v Uherském Ostrohu, 15.45). Extraliga juniorů: Zlín – Znojmo (ZS Luďka Čajky, 12. 30). Extraliga staršího dorostu: Vsetín – Vítkovice (11). Krajská liga dorostu: Uherský Brod – VSK Brno (10).

MALÁ KOPANÁ

Zimní liga ve Fryštáku: Benfika – Recal (15), Galaktikos – Mikel (16.30).

STOLNÍ TENIS

Turnaj mistrů velké ceny České republiky masters v Hluku (8.30 až 18). Uherskohradišťsko I. třída: Kunovice B – Orel Ostr. N. Ves B, Strání A – Nivnice B (17), Dolní Němčí D – Orel Uherské Hradiště A (17.30), Vlčnov B – Újezdec-Těšov B (19). Uherskohradišťsko II. třída: Dolní Němčí E – Vlčnov C (10). Uherskohradišťsko III. třída: Bílovice B – Slavkov B (17). Uherskohradišťsko IV. třída: Velehrad C – Újezdec-Těšov E (17), Velehrad B – Drslavice-Veletiny C (17). Uherskohradišťsko V. třída: Orel Uherské Hradiště E – Vlčnov E (9), Strání B – Dolní Němčí G (13.30), Kunovice E – Hluk C (14), Slavkov C – Bánov A (17). Zlínsko I. třída: Bylnice C – Rokytnice A (10), Kostelec C – KST Zlín E (14), Val. Klobouky A – Vysoké Pole A, Slavičín B – Otrokovice D (17). Zlínsko II. třída: Mysločovice B – S. Jasenná A, Vysoké Pole B – Újezd A, Želechovice n. Dř. A – Louky A (17), Slopné A – Fryšták C (18). Zlínsko III. třída: Halenkovice A – Mysločovice C (10), HUK A – Bohuslavice n. Vl. A, Slušovice A – Šarovy B (17). Zlínsko IV. třída: Orel Zlín D – Šarovy C (10), Halenkovice B – Bohuslavice u Zlína A (13), Újezd B – Val. Klobouky B (16.30). Zlínsko V. třída: Racková A – Želechovice n. Dř. C, Pohořelice A – Slopné C (17).

VOLEJBAL

Krajský přebor mužů: Holešov – Hulín, Hošťálková – Staré Město B, Valašské Meziříčí – Uherské Hradiště (10 a 13). Krajský přebor žen: Rožnov p. R. – Hulín (10 a 13).

Neděle 20. listopadu
BASKETBAL

Jihomoravský přebor mužů: Slavičín – Velkobílovičtí Drozdi (9), Zlín B – Ratíškovice (10).

FLORBAL

Zlínská liga mužů, turnaj v Holešově: 1. AC Uherský Brod – Holešov B (10), Hluk B – Orel Uherský Brod (11.20), Orel Uherský Brod – 1. AC Uherský Brod (13.10), Holešov B – Hluk B (14.30, vše SH ZŠ). Turnaj ve Vsetíně: Slavičín – Vsetín (14.30), FBC Zlín – Kunovští Orli (15.50), Vsetín – Počenice B (17.10), Kunovští Orli – Slavičín (18.30), Počenice B – FBC Zlín (19.50, sportovní hala Na Lapači).

HÁZENÁ

Interliga žen: Zlín – Veselí nad Moravou (17). I. liga mužů: Zlín – Karviná B (11). II. liga mužů: Lesana Zubří – Přerov B (17).

HOKEJBAL

Národní liga: Malenovice – Opava (14)

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga: PSG Zlín – Karlovy Vary (17). II. liga: Vsetín – Karviná (17.30). Okresní liga mužů: Shooters – Old Stars (ZS v Uherském Hradišti, 16). Extraliga ml. dorostu: Zlín – Olomouc (PSG Aréna, 12). I. liga juniorů: Uherské Hradiště – Frýdek-Místek (10). Krajská liga juniorů: Uherský Brod – Uherský Ostroh (16.30).

MALÁ KOPANÁ

Zimní liga ve Fryštáku: Pobřeží Kocoviny – Argentina (15), Rudé boys – Poskládaní (16.30).

STOLNÍ TENIS

Kroměříž, okresní soutěž I. třídy: Rymice A – OÚ Lubná A, OÚ Lubná B – Hulín D, Bystřice p. H. D – Roštín A, Hulín C – TJ Holešov B (9). Kroměříž, okresní soutěž II. třídy: Kostelec u Holešova A – Hulín E, TJ Holešov C – Bystřice p. H. E, Kroměříž B – Osíčko B, Morkovice C – Kostelec u Holešova B (9). Uherskohradišťsko I. třída: Vážany-Ořechov A – Kunovice C (9), Orel Uherské Hradiště B – Bílovice A (10.30). Uherskohradišťsko II. třída: Orel Uherské Hradiště C – Nivnice C (8), Bojkovice B – Vážany-Ořechov B, Velehrad A – Újezdec-Těšov C, Drslavice-Veletiny A – Polešovice A, Bystřice p. Lop. B – Drslavice-Veletiny B (9). Uherskohradišťsko III. třída: Zlechov A – Vážany-Ořechov C, Polešovice B – Orel Uherské Hradiště D, Komňa A – Orel Ostrožská Nová Ves C (9). Uherskohradišťsko IV. třída: Zlechov B – Hluk B, Bílovice D – Orel Ostrožská Nová Ves D, Břestek A – Kunovice D, Horní Němčí A – Dolní Němčí F (10.30). Uherskohradišťsko V. třída: Polešovice C – Bystřice p. Lop. C, Velehrad D – Horní Němčí B (9). Vsetínsko: Vidče B – Karolinka A, Rožnov p. R. C – Růžďka A, Valašské Meziříčí D – Valašské Meziříčí C, Sokol Vsetín A – Rožnov p. R. D, Oznice A – Vidče C (9). Zlínsko I. třída: Fryšták B – Štítná A (11). Zlínsko V. třída: Mysločovice F – Vysoké Pole C (8), Mysločovice E – Bohuslavice n. Vl. B, Želechovice n. Dř. B – Orel Zlín E (10).

VOLEJBAL

Krajský přebor žen: Uherský Brod – Valašské Meziříčí (9 a 12), Uherské Hradiště B – Slavičín (10 a 13).