PÁTEK 19. ČERVNA

FOTBAL
I. A třída:
Žalkovice - Boršice, Nedachlebice - Březolupy (17). I. B třída: Horní Lideč - Valašská Polanka (17), Poličná - Zašová (17.30). Okresní přebor Vsetín: Francova Lhota - Halenkov (17.30). Vsetín III. třída: Bolní Bečva B - Branky (17), Krhová - Huslenky (18.30). Vsetín IV. třída: Kladeruby - Jablůnka B (17).

MOTORISMUS
24 kol kol Kroměříže
(Velké náměstí, 17).

SOBOTA 20. ČERVNA

FOTBAL
I. A třída:
Lidečko - Vidče, Lhota u Vsetína - Podkopná Lhota, Příluky - Lužkovice, Ořechov - Luhačovice (16.30). I. B třída: Slavičín B - Louky, Lubná - Rusava, Kudlovice - Strání, Slavkov - Zlechov, Koryčany - Zlámanec (16.30). Okresní přebor Vsetín: Janová - Horní Bečva (15), Liptál - Ratiboř (16.30). Vsetín III. třída: Hrachovec B - Růžďka (13.30), Ústí - Leskovec (15), Podlesí B - Police, Lužná - Choryně B (16.30). Vsetín IV. třída: Janová B - Střelná (10.15). Okresní přebor Zlín: Ludkovice - Tečovice, Jaroslavice - Sehradice, Tlumačov - Březová (16.30). Zlín III. třída: Lípa - Lukov B, Kašava - Tečovice B, Březůvky - Komárov (16.30). Zlín IV. třída: Žlutava - Spytihněv B (15), Horní Lhota - Luhačovice B (16), Mysločovice - Kudlov, SK Vizovice B - Bratřejov, Trnava - Vlčková, Lužkovice B - Štípa B, Neubuz - Fryšták C (16.30). Memoriál Josefa Přikryla „Zulka Cup“ - 1. ročník fotbalového turnaje internaconálů (Dolní Němčí, 13). Teiko Cup 2009 - 2. ročník turnaje v malé kopané (7.30, fotbalový areál v Hluku). E.On Junior Cup - turnaj pro hráče do 10 let (Jiskra Staré Město (od 9, finále v 16.30). Tipec Cup - 2. ročník turnaje v malé kopané (Ludslavice, 8).

HOKEJBAL
Malenovická liga, finále:
Rangers Zlín - Tigers Malenovice (14.30).

IN­LINE HOKEJ
Semifinále extraligy, 1. zápas:
Reflex Zlín - Beroun (12, PSG Arena).

JEZDECTVÍ
XIII. ročník o Pohár města Kroměříže
(11).

MOTORISMUS
Valašský kopec, závody automobilů do vrchu
(Malá Bystřice - Dušná, trénink od 8, závod od 13). 24 Kol kol Kroměříže (Velké náměstí, 17).

NOHEJBAL
I. liga mužů:
Vsetín A - Přerov (14). II. liga: Kroměříž - Modřice B (14). Krajská soutěž mužů: Valašské Meziříčí - Bystřice pod Hostýnem, Holešov - Vlčnov, Vsetín C - Otrokovice (9).

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
S Poštovní spořitelnou do finále, 2. turnaj série ve Zlíně, muži a mixy
(kurty na Zeleném, od 9). Turnaj čtyřek - žákyňky (Městský sportovní areál v Uherském Hradišti, 9).

SOFTBALL
I. liga mužů:
Kunovice - Spectrum Praha (13), Spectrum Praha - Plzeň (15), Kunovice - Plzeň (17, vše hřiště na Mlatevni v Kunovicích).

TENIS
Divize dospělých:
Uherské Hradiště - Start Brno (kurty U Moravy, 9).

TRIATLON
Moraviaman 2009, Český pohár v dlouhém triatlonu v Otrokovicích
(start na Štěrkovišti v 8.30).

NEDĚLE 21. ČERVNA

FOTBAL
I. A třída:
Dolní Bečva - Nedašov, Hrachovec - Juřinka, Hutisko-Solanec - Valašská Bystřice, Lukov - Brumov B, Slovácko C - Mladcová (Sady), Šumice - Prakšice-Pašov. (16.30). I. B třída: Holešov B - Hvozdná (Všetuly, 10.15), Zubří - Prostřední Bečva, Loučka - Choryně, Slavkov p. H. - Fryšták, Valašské Klobouky - Malenovice, Štítná n. Vl. - Míškovice, Bylnice - Těšnovice, Ostrožská Lhota - Osvětimany, Jalubí - Hluk B, Uherský Ostroh - Bánov (16.30). Okresní přebor Vsetín: Kateřinice B - Hošťálková (Semetín, 10.15). Vsetín III. třída: Lhotka n. B.- Valašská Senice (16.30). Vsetín IV. třída: Velká Lhota - Jesenice (15), Študlov - Ratiboř B (15.30), Zděchov - Lidečko B, Juřinka B - Mikulůvka, Poličná B - Jarcová (16.30). Okresní přebor Zlín: Štípa - Dolní Lhota, Napajedla B - Újezd, SK Vizovice - Nevšová, Březnice - Návojná (16.30). Zlín III. třída: Jestřabí - Smolina (10), Drnovice - Štítná n. Vl. B (14), Všemina - Fryšták B, Velký Ořechov - Pohořelice, Zádveřice - Veselá, Paseky - Mladcová B, Šanov - Rokytnice, Kostelec - Mirošov, Vysoké Pole - Biskupice, Vlachovice B - Pozlovice, Slopné - Hřivínův Újezd (16.30). Zlín IV. třída: Dobrkovice - Louky B, Veselá B - Jasenná (10), Sehradice B - Rudimov (10.15), Lhota u Malenovic - Doubravy, Provodov B - Neslyšící, Halenkovice - Racková, Příluky B - Hvozdná B, Petrůvka - Tichov, Poteč - Loučka, Nedašova Lhota - Lipová, Dolní Lhota B - Bohuslavice (16.30). Finále Poháru OFS Uherské Hradiště: Drslavice - Nedakonice (Kunovice, 17). Teiko Cup 2009 - turnaj v malé kopané (7.30, fotbalový areál v Hluku). Turnaj mladších žáků (Prusinovice, 9). Turnaj dorostu (Prusinovice, 14).

IN­LINE HOKEJ
Semifinále extraligy, 2. zápas:
Prozax Zlín - Roller Brno (11, PSG Arena).

MOTORISMUS
Valašský kopec, závody automobilů do vrchu
(Malá Bystřice - Dušná, trénink od 8, závod od 13).

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
S Poštovní spořitelnou do finále, 2. turnaj série ve Zlíně, ženy a mixy
(kurty na Zeleném, od 9).

SOFTBALL
I. liga mužů:
Kunovice - Plzeň (10), Spectrum Praha - Plzeň (12), Kunovice - Spectrum Praha (14, vše hřiště na Mlatevni v Kunovicích).

Žádáme kluby a pořadatele sportovních akcí, mající zájem o uveřejnění v této rubrice, aby nás v předstihu informovali na tel. a fax. čísle: 577 615 716 nebo e-mailem: sport.zlin@denik.cz.