Pátek 20. února
BASKETBAL
Oblastní přebor mužů I: SBK Valašské Meziříčí A Přerov (18).
FOTBAL
I. liga: Slovácko Jablonec (20.15).
HOKEJ
Extraliga mužů: PSG Zlín Plzeň (18.20). Extraliga st. dorostu: Zlín Karlovy Vary (15, PSG aréna).
VOLEJBAL
Krajský přebor mužů: Hošťálková Březolupy (18 a 20).
Sobota 21. února
BASKETBAL
II. liga žen play out: Zlín Příbor (SH Zelené, 11).
FOTBAL
Příprava: Brumov Pustá Polom (10), Chropyně Kroměříž (13), Hulín Viktoria Otrokovice (15). Zlín B Púchov (13.30, UT Baťov), Slavičín Luhačovice (14, UT Hrádek), Česko ženy Slovácko ženy (15.30 na Lapači v Uh. Brodu. I. liga st. dorostu: Zlín 19 Teplice 19 (11, UT Baťov). ZIMNÍ TURNAJE: Napajedla cup: Trnava Spytihněv (14), Částkov Zlámanec (16, UT v Napajedlech). Fastav cup: Lhota u Vsetína Halenkov (10), Ratiboř Kateřinice (12.45), Valašská Polanka Vsetín U19 (15.30), Semetín Jablůnka (18.15). O pohár města Hulína: Tlumačov Horní Moštěnice (11), Lubná Tečovice (13). O pohár města Chropyně: Lobodice Lutopecny (9). O pohár starosty města Uh. Brodu (UT na Lapači): Uh. Brod dor. Havřice (12).
FLORBAL
Divize: Holešov Počenice (18.30). Zlínská liga mužů 11. kolo: FbC Slow Shoes Holešov C Val. Klobouky (9), Počenice B FBK Sp. Hluk B (10.30), Val. Klobouky Kunovští Orli (12), Sp. Hluk B Uh. Brod (13.30), Holešov C Kunovští Orli (15), Uherský Brod Počenice B (16.30) vše SH ZŠ Holešov.
HÁZENÁ
II. liga mužů: Vsetín Frýdek-Místek B (17.30).
HOKEJ
Krajská liga mužů: Uh. Ostroh Velké Meziříčí, Rožnov p. R. Kopřivnice (17). Kroměřížská amatérská liga: HC Senators Red Devils (17), Lobodice Rymice (18.45). Okresní liga Uherskohradišťska: Top Moravia Cyclones (16, ZS v Uh. Ostrohu)
HOKEJBAL
Malenovická liga: Rangers Zlín Rivermen Malenovice (9), Stator HK Otrokovice (11), Boston Zlín Tečovice (13).
LYŽOVÁNÍ
Hostýnský Yeťty 6. ročník závodu v běhu na lyžích (start v 9 hodin na Hostýně, v 10 hodin na Tesáku). Karlovská padesátka, vytrvalostní závod na běžkách, start na dostihovém závodišti ve Velkých Karlovicích (10).
MALÁ KOPANÁ
Zimní liga Staré gardy ve Fryštáku: EB Stav Buffalo (12.30), Sport Bar Mladcová (14), Lešení Legendy (15.30), Hrubá hospoda Poskládaní (17).
STOLNÍ TENIS
III. liga mužů: KST Vsetín KST Zlín B (15).
VOLEJBAL
Krajský přebor mužů: St. Město B Vlčnov, Nivnice<TB> Napajedla (10 a 13), Hulín Vsetín (15 a 17), Bojkovice Uh. Hradiště (16 a 18). Krajský přebor žen: Slavičín Un. Zlín, Rožnov Val. Meziříčí (9 a 12), Uh. Hradiště Nivnice, Hošťálková AC Uh. Brod (10 a 13).
Neděle 22. února
FLORBAL
Extraliga mužů: Panthers Otrokovice Královské Vinohrady (17). Divize: Holešov Hluk (14).
FOTBAL
O pohár města Hulína: Němčice Roštění (13), Admira Hulín Skaštice (15). O pohár města Chropyně: Zdounky Němčice (13), Zlobice Křenovice (15), Kyselovice Záříčí (17). Gambrinus cup v Uherském Brodě: Nezdenice Biskupice (12), Dolní Němčí B Strání B (14), Dolní Němčí Buchlovice (16).
HÁZENÁ
Extraliga mužů: Zlín Jičín (16). II. liga mužů: Rožnov p. R. Zubří B (10), Lesana Zubří Hranice B (17).
HOKEJ
Extraliga ml. dorostu: Vsetín Poruba (13). Liga žen: Vsetín Cherokees Brno (15.45). Kroměřížská liga: Barex Chropyně Vážany (17), HC Reds Slušovice (18.40). Kroměřížské amatérská liga: Tlumačov Rychlov (20.30). Okresní liga Uherskohradišťska: Shooters Old Stars (16.15, ZS v Uh. Hradišti).
HOKEJBAL
Malenovická liga: Tigers Malenovice Rivermen Malenovice (9), Rangers Zlín Tečovice (11), Boston Zlín HK Otrokovice (13).
VOLEJBAL
Krajský přebor mužů: Uh. Hradiště Bojkovice (10 a 13).
Krajský přebor žen: Nivnice TJ Uh. Brod (10 a 13).
Pondělí 23. února
HOKEJ
Kroměřížská amatérská liga: Žopy RHK Přerov (20.45).