STŘEDA 10. ČERVENCE

FOTBAL

Příprava: 1. FC Slovácko – Skalica (17, hřiště Rohatec), Strání – Viktoria Žižkov (17.30), Kroměříž – Zlínsko, Vigantice – Valašské Meziříčí U19 (18), Vsetín – Bílovec (18, hřiště Lhota u Vsetína), Benefiční zápas: TJ Sokol Francova Lhota – hokejisté VHK ROBE Vsetín (17).

PÁTEK 12. ČERVENCE

FOTBAL

Příprava: Hovězí – Rožnov (17).

SOBOTA 13. ČERVENCE

CYKLISTIKA

Závody v pumptracku v Otrokovicích (9-19, Free time zóna Trávníky).

FOTBAL

Příprava: 1. FC Slovácko – Viktoria Žižkov (17), Zlín B – Brno B (10, Vršava), Kroměříž – Rosice (11), Uherský Brod – Svratka Brno (17.30), Valašské Meziříčí – Holešov (11, hřiště Lhotka nad Bečvou), Vsetín – Havířov (10.30, hřiště Lhota u Vsetína), Brumov – Baťov, Kvasice – Bělotín (10.30), Skaštice – Želatovice (17), Boršice – Kunovice (10).

Oslavy fotbalu 80 let v Kateřinicích: Kateřinice – Mercedes Team Petra Švancary (16.30).

Memoriál Simona Musila v Lubné – 18. ročník (13-19).

Benefiční turnaj „O přeborníka Francovy Lhoty) ve Francově Lhotě – 44. ročník (13.30-19.30, Habásky, Dolňany, Kajošky, Bantice).

Turnaj starých pánů v Huslenkách (začátek v 10.00, účastníci: Huslenky, Halenkov, Hovězí, Janová/Valašská Polanka)

Turnaj ve vodním fotbalu v Holešově – 3. ročník (10.30-17, hřiště Střelnice).

Dětské fotbalové odpoledne v Nevšové (14, areál fotbalového hřiště TJ Sokol Nevšová).

KLASICKÉ LYŽOVÁNÍ

Závod v běhu na kolečkových lyžích Skiroll Classics ve Velkých Karlovicích – závod klasickou technikou (15.30, start U splavu v Ohradě ve Vsetíně, cíl ve Velkých Karlovicích).

MALÝ FOTBAL

Memoriál Vojty Ptáčka a Petra Rohana ve Študlově (11-18).

TENIS

Turnaj Grand Slam Valašska hráčů nad 50 let ve Vsetíně (9-17, tenisový areál TJ Zbrojovka Vsetín).

TRIATLON

Závod Morkovské chlap v Morkovicích – 26. ročník (10, start koupaliště v Morkovicích).

NEDĚLE 14. ČERVENCE

ATLETIKA

Běh letním ránem ve Štítné nad Vláří – Popově – 6. ročník (10, start na návsi nad hospodou Popově).

CYKLISTIKA

Závody v pumptracku v Otrokovicích (11-17, Free time zóna Trávníky).

FOTBAL

Příprava: Zlechov – Mařatice (10, hřiště Tupesy), Ostrožská Nová Ves – Strážnice, Slavkov – Velká nad Veličkou, Lidečko – Valašské Příkazy (17).

KLASICKÉ LYŽOVÁNÍ

Závod v běhu na kolečkových lyžích Skiroll Classics ve Velkých Karlovicích – závod volnou technikou (10.15, start u radnice v Karolince, cíl pod vrcholem Kohútka).