PÁTEK 26. DUBNA

FOTBAL

Divize: Baťov – Nový Jičín (18.30).

SOBOTA 27. DUBNA

ATLETIKA

Mistrovství republiky v běhu na 10 000 metrů na dráze v Holešově: 16.30 – závod žen, 17.20 – závod mužů (Městský stadion Míru).

Dobroběh Slováckem v Bílovicích – 1. ročník (10, start hlavního 11kilometrového závodu ve Sportovním areálu u Základní školy).

CYKLISTIKA

RAAB FORCE Rohálovská 50 v Prusinovicích – 15. ročník (12.30, start závodu na prostranství pod obecním úřadem).

FOTBAL

MSFL: Uherský Brod – Hranice (16).

Divize: Skaštice – Bzenec (16).

Krajský přebor: Hrachovec – Kvasice (10), Morkovice – Bystřice p. H., Slušovice – Luhačovice, Hluk – Boršice, Osvětimany - Napajedla (16).

I. A: Val. Příkazy – Lidečko, Rožnov p. R. - Dolní Bečva, Horní Lideč – Kateřinice, Mladcová - Újezdec (16).

I. B: Choryně – Brumov, Vlachovice – Poličná, Ratiboř – Jablůnka, Halenkov – Horní Bečva, Prlov – Ludkovice, Kelč – Bynina, Hvozdná – Březnice, Tečovice – Dolní Lhota, Chropyně – Slušovice B, Ostrožská Nová Ves – Prakšice, Slavkov - Traplice (16).

Okresní přebor Zlín: SK Zlín – Slopné (17).

Zlín III. třída: Louky B – Fryšták B, Spytihněv – Pohořelice, Sehradice - Drnovice (16).

Zlín IV. třída: Lužkovice B – Příluky B (13), Mysločovice – Racková, Horní Lhota – Všemina, Val. Klobouky B - Nedašov B (16).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Bystřice p. L. - Žítková, Boršice u Bl. - Pitín (16).

Okresní přebor Kroměříž: Lubná – Skaštice B, Hulín – Rymice, Pravčice – Břest (16).

Kroměříž III. třída: Rusava – Bystřice p. H. B, Loukov – Roštění, Zlobice – Bařice, Lutopecny - Dřínov (16).

Okresní Vsetín: Ústí – Hošťálková, Krhová – Lhota (16).

Vsetín III. třída: Janová – Leskovec (10.15), Liptál B – Růžďka, Skalička – Loučka, Študlov - Střelná (16).

Moravskoslezská liga žen: ČSK Uherský Brod – SK Olomouc Sigma MŽ (10, hřiště Havřice).

Moravskoslezská divize žen: Březůvky – Tečovice (16), Bezměrov – Vlkoš (16).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Rožnov p. R. - Velká Bystřice (14).

HOKEJBAL

Malenovická liga: 3. čtvrtfinále: Stator – Bulls (15), Scorpions – Rivermen Malenovice (17, oba Lopik aréna).

NOHEJBAL

1. liga mužů: NK Austin Vsetín – TJ Plazy (14.30).

NEDĚLE 27. DUBNA

FLORBAL

2. liga žen: 1. AC Uherský Brod – Bulldogs Brno C (13), Znojmo B – Aligators WU 19 (14.15), Shooters Beta – Bulldogs Brno C (15.30), Aligators WU 19 – Zlín Lions (16.45), 1. AC Uherský Brod – Shooters Beta (18), Zlín Lions – Znojmo B (19.15, vše sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: Zlín – Karviná (15).

Divize: Slavičín – Rýmařov (10.15), Strání – Holešov (16).

Krajský přebor: Brumov – Štítná n. Vl. (10.15), Francova Lhota – Nevšová (16).

I. A: Val. Meziříčí B – Podlesí (10), Kunovice – Nedašov (10.15), Val. Polanka – V. Karlovice, Prostřední Bečva – Vidče, Juřinka – Vigantice, D. Němčí – Těšnovice, Bojkovice – Koryčany, Kroměříž B – Nedachlebice, Nivnice – Šumice, Zborovice – St. Město (hřiště Troubky, 16).

I. B: Zlechov – Topolná (10), Holešov B – Veselá (10.15), Bylnice – Lužkovice, Tlumačov – Záhlinice, Kostelec – Fryšták, Příluky – Louky, Buchlovice – Uh. Ostroh, Malenovice – Zdounky, Polešovice – Ořechov, Vlčnov – Lhota (16).

Okresní přebor Zlín: Jasenná – Val. Klobouky, Návojná – Poteč, Kašava – Luhačovice B, Štípa – Vysoké Pole, Újezd – Nedašova Lhota, Lačnov – Jaroslavice (16).

Zlín III. třída: Březůvky – Rudimov (10.15), Bohuslavice – Petrůvka n. Vl. (14), Doubravy – Halenkovice, Tečovice B – Žlutava, Březová – Jaroslavice B, Trnava – Napajedla, Pozlovice – Rokytnice, Bratřejov – Kudlov, Vizovice - Šanov (16).

Zlín IV. třída: Lípa – Zádveřice, Jestřabí – Lipová (10), Tichov – Loučka (10.15), Biskupice – Smolina (15), Hřivínův Újezd – Mladcová B, Velký Ořechov – Dobrkovice, Provodov – Komárov, Neubuz – Mysločovice B, (16).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Březová – Slovácko B (15), Jalubí – Bánov, Nedakonice – Strání B, Huštěnovice – Ostrožská Lhota, Kněžpole – Nezdenice, Jarošov – Hluk B, Babice – Bílovice (16).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mařatice – Uh. Ostroh B (10.15), St. Hrozenkov – Komňa, Suchá Loz – D. Němčí B (15), Vážany – Drslavice, Kostelany n. M. - Březolupy, Popovice – Velehrad, Hradčovice – Částkov, Sušice – Polešovice B, Stříbrnice – Mistřice, Rudice – Přečkovice, Havřice – Záhorovice, Horní Němčí - Korytná (16).

Okresní přebor Kroměříž: Morkovice B – Slavkov p. H., Žalkovice – Kvasice B, Němčice – Počenice (16).

Kroměříž III. třída: Komárno-Osíčko – Martinice, Mrlínek – Tučapy, Chvalčov – Kostelec u Hol., Prusinovice – Rajnochovice, Zahnašovice – Rataje, Míškovice – Ludslavice, Bezměrov – Roštín, Střílky - Zářičí (16).

Okresní Vsetín: Střítež – Hovězí (15), Hutisko – Zubří, N. Hrozenkov – Jarcová, Zašová – D. Bečva (16).

Vsetín III. třída: Rožnov B – Police, Val. Bystřice – Lhotka, Velká Lhota – Branky, Ratiboř B – Liptál, Val. Senice – Val. Polanka B, Huslenky – Halenkov B (16).

Moravskoslezská divize žen: Holešovské holky – Kras (10.15, Městský stadion Míru).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Vsetín – V. Bystřice (13).

I. liga žen: Otrokovice – Most B (13).

II. liga: L. Zubří – Napajedla (17), Holešov – S. Ostrava (18).