PÁTEK 12. DUBNA

FOTBAL

Okresní přebor Zlín: SK Zlín – Vysoké Pole (18.30).

SOBOTA 13. DUBNA

ATLETIKA

Zlínská lesní hodinovka ve Zlíně – 42. ročník (10, start na Lesní čtvrti u Altánu u Spáleného Dubu).

Charitativní běh 2024 kol v Otrokovicích (8-16, atletický stadion TJ Jiskra Otrokovice).

BADMINTON

Turnaj Yonex Badminton open v Kunovicích (9-14, víceúčelová sportovní hala).

CYKLISTIKA

Chřibská 50 – 21. ročník (11, start hlavního závodu u rybníka Bagrák za Kauflandem u restaurace Pohoda).

FOTBAL

MSFL: Uherský Brod – Start Brno (15.30).

Divize: Baťov – HFK Olomouc, Skaštice – Kozlovice, Holešov – Všechovice (15.30), Strání – Kostelec na Hané (16).

Krajský přebor: Hluk – Bystřice p. H., Slušovice – Morkovice, Osvětimany – Štítná n. Vl. (15.30).

I. A: Kroměříž B – Staré Město (10.30), Juřinka – Vidče, Val. Polanka – Lidečko, Rožnov p. R. - Podlesí, Horní Lideč – V. Karlovice, Kateřinice – Dolní Bečva, Mladcová - Koryčany (15.30).

I. B: Tečovice – Fryšták (10.15), Ratiboř – Choryně, Halenkov – Jablůnka, Kelč – Horní Bečva, Bynina – Ludkovice, Chropyně – Březnice, Hvozdná – Tlumačov, Veselá – Louky, Slavkov – Topolná (15.30).

Zlín III. třída: Spytihněv – Jaroslavice B, Sehradice – Rokytnice (16)

Zlín IV. třída: Příluky B – Neubuz, Lužkovice B - Lípa (16).

Okresní přebor Kroměříž: Žalkovice – Žeranovice, Pravčice – Kvasice B (15.30).

Kroměříž III. třída: Rajnochovice – Kostelec u. Hol., Rusava – Komárno-Osíčko, Loukov – Martinice, Zahnašovice – Bařice (15.30).

Okresní přebor Vsetín: Střítež – Hrachovec B, Ústí – Hutisko (15.30).

Vsetín III. třída: Liptál B – Lhotka, Skalička – Branky. Huslenky – Střelná (15.30).

Moravskoslezská divize žen: Bezměrov – Holešovské holky (15.30).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Rožnov p. R. - Paskov (14),

HOKEJBAL

Malenovická liga: Rivermen Malenovice – Scorpions (16, Lopik aréna).

NEDĚLE 14. DUBNA

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: Zlín – Pardubice (15).

Divize: Slavičín – Nový Jičín (10.15).

Krajský přebor: Brumov – Boršice (10.15), Hrachovec – Luhačovice, Francova Lhota – Kvasice, Nevšová – Napajedla (15.30).

I. A: Val. Příkazy – Prostřední Bečva, Val. Meziříčí B - Vigantice (10), Kunovice – Újezdec (10.15), Nivnice – Nedachlebice, Šumice – Nedašov, Bojkovice – Těšnovice, Zborovice – D. Němčí (hřiště Troubky).

I. B: Zlechov – Prakšice (10), Holešov B – Slušovice B, Prlov – Lužkovice, Bylnice – Poličná, Vlachovice – Brumov B, Příluky – Dolní Lhota, Kostelec – Záhlinice, Buchlovice – Ostrožská Nová Ves, Malenovice – Uh. Ostroh, Polešovice – Traplice, Vlčnov – Zdounky, Lhota – Ořechov (15.30).

Okresní přebor Zlín: Jaroslavice – Slopné (13), Lačnov – Nedašova Lhota, Návojná – Val. Klobouky, Kašava – Jasenná, Štípa – Poteč, Újezd – Luhačovice (16).

Zlín III. třída: Louky B – Halenkovice (10), Březůvky – Pozlovice (10.15), Bohuslavice n. Vl. - Kudlov (14), Doubravy – Tečovice, Březová – Fryšták B, Trnava – Žlutava, Pohořelice – Napajedla B, Petrůvka – Šanov, Bratřejov – Drnovice, Vizovice - Rudimov (16).

Zlín IV. třída: Dobrkovice – Mladcová B, Mysločovice B – Všemina (10), Racková – Hřivínův Újezd, Komárov – Velký Ořechov, Provodov – Mysločovice, Zádveřice – Horní Lhota (16).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Jalubí – Slovácko C, Nedakonice – Březová, Huštěnovice – Bánov, Kněžpole – Strání B, Jarošov – Ostrožská Lhota, Babice – Nezdenice, Bílovice – Hluk B (16).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mařatice – Kostelany n. M. (10.15), Suchá Loz – Korytná, St. Hrozenkov – Bystřice p. L. (15), Popovice – Drslavice, Hradčovice – Uh. Ostroh B, Sušice – Velehrad, Stříbrnice – Částkov, Mistřice – Polešovice B, Vážany – Březolupy, Havřice – Přečkovice, Horní Němčí - Komňa, Boršice u Bl. - Záhorovice, Dolní Němčí B – Pitín, Rudice – Žítková (16).

Okresní přebor Kroměříž: Lubná – Hulín (15), Němčice – Rymice, Břest – Počenice, Skaštice B – Slavkov p. H. (15.30).

Kroměříž III. třída: Troubky – Míškovice (12), Chvalčov – Tučapy, Prusinovice – Roštění, Hlinko p. H. - Bystřice p. H. B, Bezměrov – Dřínov, Střílky – Ludslavice, Zářičí – Roštín, Lutopecny – Rataje (15.30).

Okresní přebor Vsetín: N. Hrozenkov – Hošťálková, Zašová – Jarcová, Lhota – Hovězí, Dolní Bečva – Krhová (15.30).

Vsetín III. třída: Loučka – Růžďka, Val. Bystřice – Police, Velká Lhota – Kladeruby, Halenkov B – Val. Polanka B, Ratiboř B – Janová, Študlov – Liptál, Val. Senice – Leskovec (15.30).

Moravskoslezská liga žen: FC Zlín – Olomouc B (15.30, umělá tráva Vršava).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Vsetín – Šťáhlavy (16).

II. liga mužů: Bystřice p. H. - Velká Bystřice, Holešov – Kopřivnice B (11), L. Zubří – S. Ostrava (17).

HOKEJBAL

1. liga: HBC Malenovice – Bulldogs Brno (11, Lopik aréna).

Malenovická liga: Bulls – Stator (16, Lopik aréna).

MOTOKROS

Závod ve Střelné (12.30-17).