STŘEDA 27. PROSINCE

FLORBAL

Vánoční Generační turnaj v Holešově (15, SH ve Smetanových sadech).

HOKEJ

Chance liga: Berani Zlín – Kolín (15).

STOLNÍ TENIS

Předsilvestrovský turnaj v Šarovech – 37. ročník (14-19).

ČTVRTEK 28. PROSINCE

NOHEJBAL

Vánoční turnaj v Otrokovicích – 22. ročník (9-15, Městská sportovní hala u Lanáčku).

Memoriál Zdeňka Miklase v Brumově-Bylnici (8, sportovní hala Brumov-Bylnice).

STOLNÍ TENIS

Turnaj O nejlepšího Dolněmčana v Dolním Němčí – 23. ročník (14-17, tělocvična Základní školy Dolní Němčí).

Vánoční turnaj pro neregistrované hráče ve Strání (9, tělocvična Základní školy).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Fatra Zlín - Praha (17).

PÁTEK 29. PROSINCE

BADMINTON

Vánoční turnájek ve čtyřhře ve Zlíně (9-14, Sportcentrum Maty Růmy).

FLORBAL

Memoriál Petra Popelky ve Strání (9, sportovní hala Strání).

HOKEJ

Chance liga: Vsetín – Pardubice B (17.30).

SOBOTA 30. PROSINCE

HOKEJ

Extraliga juniorů: Skupina o účast v play off: Berani Zlín – Škoda Plzeň (16, Trinity Bank aréna Luďka Čajky).

STOLNÍ TENIS

Vánoční turnaj v Rožnově pod Radhoštěm – 34. ročník (9-18, malá a velká tělocvična při Základní škole 5. května).

Tradiční turnaj ve Valašské Polance (10, žáci a žákyně, 13, muži a ženy, tělocvična Základní školy).

NEDĚLE 31. PROSINCE

ATLETIKA

Silvestrovský běh ve Zlíně – 12. ročník (11, start u tenisového areálu na Vršavě).

Silvestrovský běh v Rohálově v Prusinovicích – 3. ročník (10.30, start u samobufetu na prostranství pod Obecním úřadem).

Běžecké setkání Silvestrovská stovka ve Valašských Kloboukách (10-11, areál TJ Spartak Valašské Klobouky).

Silvestrovský výběh (pochod) z Haluzic do Luhačovic po červené turistické značce (odjezd z Luhačovic v 9.30 hodin).

HOKEJBAL

Silvestrovský exhibiční zápas v Malenovicích: Staří páni Malenovic – výběr Starých pánů Malenovické ligy (10, Lopik aréna).

PONDĚLÍ 1. LEDNA

CYKLISTIKA

Novoroční jízda Zlínem (11, sraz cyklistů na parkovišti u firmy KCK v ulici Bartošova vedle budovy Makro v Otrokovicích).

ÚTERÝ 2. LEDNA

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Morkovice – Buldok Otrokovice (20), AHK Kroměříž – Lobodice (21.40, oba Zimní stadion Kroměříž).