ČTVRTEK 14. PROSINCE

HOKEJ

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína: Uherské Hradiště – HK Kroměříž (17), Brumov-Bylnice – Boskovice (18.15).

Zdroj: Břenek Martin

Kroměřížská amatérská liga: Lobodice – Žopy (21.15, Zimní stadion Kroměříž).

SOBOTA 16. PROSINCE

BADMINTON

Sousedský turnaj amatérů ve čtyřhře v Janové (9-15).

FLORBAL

Národní liga: 1. FBK Sršni Rožnov pod Radhoštěm – Kopřivnice (17.30, SH Střední školy informatiky, elektroniky a řemesel).

Divize mužů: Vsetín – Orlová (17.30, SH Na Lapači), FBC Slovácko – Hluk (18, SH TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Zlín – Hradec Králové (15).

Zdroj: Libor Kopl
Zdroj: Jan Zahnaš

Turnaj veteránů v Uherském Hradišti (začátek 10.00, malá umělá tráva v areálu stadionu Miroslava Valenty).

HOKEJ

Extraliga juniorů: Skupina o účast v play off: Berani Zlín – Pardubice (13, Trinity aréna Luďka Čajky).

Extraliga dorostu: Berani Zlín – Pardubice (12, CCM aréna).

Zdroj: Deník/Radek Štohl

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína: Uherský Brod – SK Prostějov 1913 (17), HK Kroměříž – Brumov-Bylnice (17).

Kroměřížská amatérská liga: Chomýž – Kvasice (19.15), Tovačov – Morkovice (21, oba Zimní stadion Kroměříž).

VOLEJBAL

II. liga žen: Slavičín – Opava (10 a 14).

NEDĚLE 17. PROSINCE

FLORBAL

2. liga žen: 1. AC Uherský Brod – Znojmo B (13), Zlín Lions – Hluk (14.15), Znojmo B – Bulldogs Brno C (15.30), 1. AC Uherský Brod – Hluk (16.45), Bulldogs Brno C – Zlín Lions (18, vše SH TJ Spartak Uherský Brod).

Zdroj: pro Deník/Mojmír Zapletal

Zlínská liga mužů: Luhačovice – Počenice C (15), Valašské Meziříčí B – Slavičín (16.30), Počenice C – Valašské Meziříčí B (18), Luhačovice – Slavičín (20, vše SH Radostova Luhačovice).

HOKEJ

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína: Uherský Ostroh – Uherské Hradiště (17).

Kroměřížská liga: Reds – Hanák Team Kroměříž (17), Vážany – Holešov Gators (18.40), Masaro UH – Horny Dogs (20.30, vše Zimní stadion Kroměříž).

NOHEJBAL

Memoriál Miroslava Košatky v Otrokovicích – 13. ročník (8.30-16).

PONDĚLÍ 18. PROSINCE

HOKEJ

Chance liga: Zlín – Frýdek-Místek (17.30).

Kroměřížská amatérská liga: Jiskra Chropyně – UDH Panthers (20), Spartak Hulín – AHK Kroměříž (21.40, oba Zimní stadion Kroměříž).

ÚTERÝ 19. PROSINCE

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Rebels – Žopy (20, Zimní stadion Kroměříž).

STŘEDA 20. PROSINCE

HOKEJ

Chance liga: Vsetín – Poruba (17.30).

Zdroj: Deník/Radek Štohl

Kroměřížská amatérská liga: Buldok Otrokovice – HC Senators (20.15, Zimní stadion Kroměříž).