ČTVRTEK 23. LISTOPADU

HOKEJ

Extraliga juniorů: Berani Zlín – Oceláři Třinec (18, Trinity Bank aréna Luďka Čajky).

Kroměřížská amatérská liga: HC Senators – Kvasice (21.15, ZS Kroměříž).

PÁTEK 24. LISTOPADU

FOTBAL

Pohár žen FAČR, 3. kolo: FC Zlín – 1. FC Slovácko (17.30, hřiště na Vršavě).

SOBOTA 25. LISTOPADU

BADMINTON

Sousedský turnaj v Janové (10-16).

CYKLISTIKA

Finále Světového poháru v kolové (11-20.30, SH Datart ve Zlíně).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Napajedla - L. Zubří (17).

HOKEJ

Chance liga: Berani Zlín - Pardubice B (17.30).

Zdroj: pro Deník/Jiří Hejtmánek
Zdroj: pro Deník/Jiří Hejtmánek
Zdroj: Deník/Martin Břenek
Zdroj: Deník/Martin Břenek

2. liga: Valašské Meziříčí - Vyškov (17). 

Extraliga dorostu: Berani Zlín – Dukla Jihlava (12, CCM aréna).

Kroměřížská amatérská liga: Rebels – Lobodice (17), UDH Panthers – Spartak Hulín (18.40), Rychlov – Chomýž (20.30, vše ZS Kroměříž).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Tigers Malenovice – Rivermen Malenovice (13, Lopik aréna).

MOTORISMUS

Mikuláš rally - automobilový volný závod v okolí Slušovic: start letiště Slušovice (Bílá Hlína) 10.30, RZ 1 Dostihovka okruh 2x (5,37 km) 10.38, RZ 2 Bernardýnská (4,00 km) 11.06, RZ 3 Dostihovka okruh 2x (5,37 km) 12.44, RZ 4 Bernardýnská (4,00 km) 13.12, RZ 5 Mikulášská (1,17 km) 14.50, RZ 6 Bernardýnská (4,00 km) 15:08, cíl letiště Slušovice 15.30.

TENIS

Kategoriový Grand Slam – turnaj padesátníků ve Zlíně na Vršavě (10-17).

NEDĚLE 26. LISTOPADU

FLORBAL

Divize mužů: FBC Slovácko – Bílovec (18, SH Slovácká Slavia Uherské Hradiště).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko - Ostrava (15).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Bystřice p. H. - Žeravice (11).

HOKEJ

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína: Uherský Ostroh – HK Kroměříž (17).

Kroměřížská liga: Reds – Vážany (17), Hanák Team Kroměříž – Masaro UH (18.40), Plačkov – Holešov Gators (20.30, vše ZS Kroměříž).

HOKEJBAL

1. liga: HBC Malenovice – Bulldogs Brno (11, Lopik aréna).

2. liga: HBK Vsetín – Poruba (10).

PONDĚLÍ 27. LISTOPADU

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: AHK Kroměříž – Buldok Otrokovice (20), Žopy – Tovačov (21.40, oba ZS Kroměříž).

ÚTERÝ 28. LISTOPADU

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Morkovice – Troubky (20, ZS Kroměříž).

STŘEDA 29. LISTOPADU

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Kvasice – Míškovice (20.15, ZS Kroměříž).