ČTVRTEK 19. ŘÍJNA 2023

HOKEJ

Extraliga juniorů: HC Berani Zlín – Dukla Jihlava (18, Trinity Aréna Luďka Čajky).

Zdroj: Kopl Libor

Extraliga dorostu: HC Berani Zlín – Kometa Brno (18, CCM Aréna).

Kroměřížská amatérská liga: Jiskra Chropyně – Lobodice (20), Rychlov – UDH Panthers (21.40).

PÁTEK 20. ŘÍJNA

BASKETBAL

I. liga mužů: Zlín - Královští Lvi (18.15, Městská SH Zelené).

FOTBAL

Okresní přebor Zlín: SK Zlín - Kašava (18.30).

SOBOTA 21. ŘÍJNA

BADMINTON

Sousedský turnaj ve čtyřhře v Janové (9-15).

CYKLISTIKA

Závod horských kol O krále Holého vrchu v Brumově-Bylnici – 13. ročník (11, start u Hasičské zbrojnice v Brumově).

FLORBAL

Národní liga: Zlín Lions – 1. FBK Sršni Rožnov pod Radhoštěm (17.30, SH Střední průmyslové školy strojní Zlín).

Divize mužů: FBC Slovácko – FBS Olomouc (SH Slovácká Slavia Uherské Hradiště).

Regionální liga mužů: Zlín Lions B – Valašské Meziříčí (9), Hluk B – Hodonice (10.30), Valašské Meziříčí – Znojmo B (12), Hodonice – Zlín Lions B (13.30), Znojmo B – Hluk B (15, vše SH Střední průmyslové školy Zlín).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Zlín - Mladá Boleslav (15).

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: Kroměříž - Varnsdorf (15.30).

MSFL: Uherský Brod - Ostrava B (14.30).

Zdroj: Libor Kopl

Divize: Vsetín - Kozlovice, Holešov - Slavičín, Valašské Meziříčí - Bohumín (14.30).

Krajský přebor: Bystřice p. H. - Štítná n. Vl., Kvasice - Luhačovice, Napajedla - Boršice (14.30).

Zdroj: Libor Kopl

I. A: Vidče - Podlesí, V. Karlovice - Lidečko, Dolní Bečva - Vigantice, Kateřinice - Prostřední Bečva, Horní Lideč - Juřinka, Rožnov p. R. - Val. Příkazy (hřiště Val. Bystřice, 14.30).

I. B: Polešovice - Buchlovice (11), Horní Bečva - Jablůnka, Bynina - Choryně, Kelč - Vlachovice, Halenkov - Bylnice, Záhlinice - Dolní Lhota, Louky - Fryšták, Veselá - Tlumačov, Chropyně - Tečovice, Prakšice - Traplice, Ořechov - Topolná (hřiště Těmice, 14.30).

Okresní přebor Zlín: Slopné - Poteč, Jaroslavice - Jasenná (14.30).

Zlín III. třída: Spytihněv - Doubravy (14.30).

Zlín IV. třída: Mladcová B - Velký Ořechov, Racková - Komárov, Horní Lhota - Lípa, Zádveřice - Příluky B, Loučka - Biskupice, Tichov - Jestřabí, Smolina - Val. Klobouky B, Nedašov - Lipová B (14.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice - Strání B, Hluk B - Bánov (14.30).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Hradčovice - Popovice (10.30), Pitín - Přečkovice, Dolní Němčí - Bystřice p. L. (14.30).

Okresní přebor Kroměříž: Pravčice - Skaštice B (14.30).

Kroměříž III. třída: Rajnochovice - Rusava, Loukov - Mrlínek, Ludslavice - Troubky, Střílky - Zahnašovice, Míškovice - Lutopecny (14.30).

Okresní přebor Vsetín: Ústí - Střítež, Hutisko - Lhota (14.30).

Moravskoslezská divize žen: Tečovice – Březůvky (14).

Moravskoslezská liga žen: Uherský Brod – Vyškov (10, hřiště Havřice).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Napajedla - Vel. Bystřice (17).

HOKEJ

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína: HK Kroměříž – HC Uherské Hradiště (17), Spartak Uherský Brod – Břeclav (17).

Kroměřížská amatérská liga: HC Senators – Žopy (19.15), Morkovice – AHK Kroměříž (21).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Scorpions – Tigers Malenovice (10), Bulls – Boston Zlín (12), Rivermen Malenovice – Stator (14, vše Lopik aréna).

STOLNÍ TENIS

2. liga žen: KST Hluk – Frýdek-Místek (15).

3. liga mužů: KST Zlín B – Valašské Meziříčí (14), Dolní Němčí – SK Přerov B (14), Šarovy – KST Nový Jičín B (15).

TENIS

Turnaj Podzimní Grand Slam Zlín-Vršava (12.30-18, Pevná hala na Vršavě).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Zlín - Ústí nad Labem (17).

II. liga mužů: Staré Město - Kojetín (10 a 13).

II. liga žen: Kroměříž - Nový Jičín (10 a 14).

NEDĚLE 22. ŘÍJNA

FLORBAL

I. liga mužů: Otrokovice - Chomutov (18).

Divize mužů: Spartak Hluk – Florbal Vsetín (18, SH Spartak Hluk).

FOTBAL

MSFL: Zlín B - Slovácko B (10.30, hřiště Vršava).

Divize: Strání - Nové Sady (14.30).

Krajský přebor: Nevšová - Morkovice, Francova Lhota - Hluk, Osvětimany - Slušovice, Hrachovec - Brumov (14.30).

I. A: Kunovice - Zborovice (10.15), Val. Polanka - Val. Meziříčí B, Těšnovice - Újezdec, Nedachlebice - Staré Město, Nedašov - Koryčany, Šumice - Dolní Němčí, Nivnice - Bojkovice, Kroměříž B - Mladcová (14.30).

I. B: Brumov B - Lužkovice (10), Slušovice - Březnice, Holešov B - Kostelec (10.15), Ludkovice - Poličná, Prlov - Ratiboř, Příluky - Hvozdná, Zdounky - Uh. Ostroh, Lhota - Otrožská Nová Ves, Vlčnov - Zlechov, Malenovice - Slavkov (14.30).

Okresní přebor Zlín: , Val. Klobouky - Vysoké Pole, Nedašova Lhota - Luhačovice B, Lačnov - Návojná, Újezd - Štípa (14.30).

Zlín III. třída: Napajedla B - Žlutava (10.15), Bohuslavice n. Vl. - Pozlovice (14), Halenkovice - Jaroslavice B, Pohořelice - Fryšták B, Trnava - Louky B, Březová - Tečovice B, Rokytnice - Kudlov, Šanov - Rudimov, Petrůvka - Drnovice, Vizovice - Sehradice, Bratřejov - Březůvky (14.30).

Zlín IV. třída: Dobrkovice - Provodov, Mysločovice B - Lužkovice B (10), Hřivínův Újezd - Mysločovice, Všemina - Neubuz (14.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Slovácko C - Ostrožská Lhota (10.15), Bílovice - Březová, Babice - Jalubí, Jarošov - Nedakonice, Kněžpole - Huštěnovice (14.30).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov - Uh. Ostroh B (10.15), Žítková - Záhorovice (14), Březolupy - Velehrad, Polešovice B - Drslavice, Mistřice - Kostelany n. M., Stříbrnice - Vážany, Sušice - Mařatice, Korytná - Komňa, Suchá Loz - Rudice, Boršice u Bl. - Starý Hrozenkov, Horní Němčí - Havřice (14.30).

Okresní přebor Kroměříž: Slavkov p. H. - Rymice, Kvasice B - Žeranovice, Počenice - Lubná, Břest - Morkovice B, Němčice - Zborovice B, Žalkovice - Hulín (14.30).

Kroměříž III. třída: Bařice - Dřínov, Rataje - Roštín (11.30), Bystřice p. H. B - Tučapy, Roštění - Martinice, Prusinovice - Hlinsko p. H., Chvalčov - Komárno-Osíčko, Zářičí - Zlobice (14.30).

Okresní přebor Vsetín: N. Hrozenkov - Zašová, Hošťálková - Krhová, Zubří - D. Bečva, Jarcová - Hovězí (14.30).

Vsetín III. třída: Velká Lhota - Rožnov B, Val. Bystřice - Liptál B, Police - Loučka, Kladeruby - Růžďka, Lhotka - Branky (14.30).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Holešov - L. Zubří (11).

HOKEJ

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína: Uherský Ostroh – SK Prostějov 1913 (17).

Kroměřížská liga: Hanák Team Kroměříž – Holešov Gators (17), Masaro UH – Reds (18.40), Plačkov – Horny Dogs (20.30).

HOKEJBAL

2. liga: HBK Vsetín – Warrlors Havířov (10).

STOLNÍ TENIS

3. liga mužů: KST Zlín B – Nový Jičín B (10), Šarovy – Valašské Meziříčí (10), Dolní Němčí – Čechovice (10).

PONDĚLÍ 23. ŘÍJNA 

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Kvasice – Rebels (20), Chomýž – Buldok Otrokovice (21.40).

ÚTERÝ 24. ŘÍJNA 

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Troubky – Tovačov (20).

STŘEDA 25. ŘÍJNA 

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Rychlov – Morkovice (20.45).

Zdroj: Mojmír Zapletal
Zdroj: Libor Kopl
Zdroj: Libor Kopl
Zdroj: Libor Kopl