PÁTEK 5. SRPNA

FOTBAL

I. A třída: Kateřinice – Hrachovec (17).

Příprava: Poličná – Bynina (17.30), Liptál – Lačnov (18).

TENIS

Turnaj amatérů Memoriál Zdeňka Šilera v Kroměříži – 38. ročník (13-19).

Michal Jordán v KHL začne sedmou sezonu.
Jordán se do Česka nevrací. Nadále bude působit v Rusku

TRIATLON

Valachy Man - triatlonový závod pro začátečníky a hobby sportovce - 250 m plavání, 12 km kolo a 3,5 km běh (start v 15 u vodní nádrže Na Stanoch v Novém Hrozenkově).

SOBOTA 6. SRPNA

ATLETIKA

Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start u budovy Madal bal v Přílukách).

BIATLON

Kvalifikační Regionální závod Českého poháru žactva v letním biatlonu ve Vsetíně (11).

CYKLISTIKA

Hostýnská padesátka v Bystřici pod Hostýnem – 10. ročník (12.12, start na Masarykově náměstí).

FOTBAL

MSFL: Uherský Brod - Velké Meziříčí (17). Divize: Skaštice – Vsetín, Holešov – Brno B (17). Krajský přebor: Strání – Boršice, Napajedla – Kvasice, Osvětimany – Slušovice (17).

Trenér divizních fotbalistů Baťova Pavel Gerych.
VIDEO: Trenér Gerych má jasný cíl. Jak vnímá gólman Baťova Vitásek fanoušky?

I. A: Val. Meziříčí B - Vigantice (10), Juřinka - Val. Příkazy, V. Karlovice - Horní Lideč, Bylnice - Šumice (17). I. B: Jablůnka – Choryně, Dolní Lhota – Halenkov, Jaroslavice – Tečovice, Fryšták – Březnice, Chropyně – Louky, Staré Město – Vlčnov, Slavkov – Topolná, Ořechov - Uh. Ostroh (17).

Okresní přebor Kroměříž: Lubná - Kvasice B (17). Kroměříž III. třída: Loukov - Kostelec u Hol., Rajnochovice – Roštění, Bezměrov - Zborovice B (17).

Vítězství ve 27. ročníku Rallysprint Kopná v sobotu obhájil mladý 22letý pilot a účastník letošního MS Erik Cais z Fryštáku se spolujezdcem Danielem Trunkátem ve voze Ford Fiesta R5.
OBRAZEM: Ve Fulneku se chystá další rallyeový souboj Caise s Březíkem

Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice – Traplice/Jankovice, Babice - Strání B (17). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Hluk B – Mistřice, Dolní Němčí B - Pitín/Bojkovice (17).

Příprava: Zašová – Mořkov (17.30), Zubří – Bordovice (18).

MOTORISMUS

Škoda meeting v Lukově a ve Zlíně – 8. ročník (8-15.30 Lukov, 16-18 Zlín).

TENIS

Turnaj amatérů Memoriál Zdeňka Šilera v Kroměříži – 38. ročník (8.30-17).

TRIATLON

Valachy Man - triatlonový závod štafet a jednotlivců – 350 m plavání, 16 km na kole a 4,5 km běhu (start v 10 u vodní nádrže Na Stanoch v Novém Hrozenkově).

NEDĚLE 7. SRPNA

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – Hradec Králové (16). Krajský přebor: Nedašov – Brumov, Nevšová - Bystřice p.H., Franc. Lhota – Luhačovice, Štítná n.Vl. – Morkovice (17). I. A: Kunovice – Těšnovice (10.15), Rožnov p.R. - Val. Polanka, Prostř. Bečva – Vidče, Podlesí – Kelč, Nivnice – Újezdec, Buchlovice – Hluk, Koryčany – Mladcová, Bojkovice - Dolní Němčí, Nedachlebice – Zborovice (17).

I. B: Brumov B – Hovězí (10), Slušovice B – Ludkovice, Holešov B - Kroměříž B (10.15), Lidečko – Příluky, Horní Bečva – Vlachovice, Dolní Bečva – Prlov, Tlumačov – Kostelec, Veselá – Lužkovice, Polešovice – Prakšice, Velký Ořechov – Zlechov, Zdounky – Lhota, Malenovice - O. N. Ves (17).

Fotbalista Zdeněk Julina.
VIDEOROZHOVOR: S jakými ambicemi jdou fotbalisté Příluk do nové sezony?

Okresní přebor Kroměříž: Rymice – Záhlinice, Němčice - Morkovice B, Břest – Hulín, Počenice - Slavkov p. H., Skaštice B – Žeranovice, Žalkovice – Pravčice (17). Kroměříž III. třída: Mrlínek – Tučapy (14), Chvalčov - Hlinsko p. H., Martinice - Bystřice p. H. B, Ludslavice – Rataje, Zahnašovice – Bařice, Záříčí – Roštín, Lutopecny – Střílky, Míškovice – Troubky, Dřínov - Zlobice (17).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Nedakonice – Jalubí, Havřice - Slovácko C, Ostrožská Lhota – Kněžpole, Bánov – Huštěnovice (17). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov – Velehrad, Mařatice - Sušice (10.15), Žítková - Bystřice p.L./Bánov (14), Suchá Loz – Záhorovice (15), St. Hrozenkov - Boršice u Bl. (15.30), Hradčovice – Drslavice, Stříbrnice/Boršice – Vážany, Popovice – Březolupy, Komňa – Březová, Korytná - Rudice (17).

Příprava: Police – Černotín (15.30).