PÁTEK 8. DUBNA

VOLEJBAL

I. liga mužů: Staré Město - ČZU Praha (18).

SOBOTA 9. DUBNA

ATLETIKA

Zlínská lesní hodinovka – 40. ročník (10, start v prostorách Spáleného dubu na Lesní čtvrti).

CYKLISTIKA

Závod Morkovské bajk v Morkovicích – 11. ročník (13, start hlavního závodu před morkovickou sokolovnou).

FLORBAL

Zlínská liga mužů: 1. AC Uherský Brod – Hluk B (9), Orel Uherský Brod – Počenice B (10.30), Počenice B – 1. AC Uherský Brod (12.30), Hluk B – Orel Uherský Brod (14, vše SH Spartak Hluk).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – Karviná (16).

MSFL: Kroměříž – Uherský Brod (16).

Divize: Strání – Holešov (15.30).

Krajský přebor: Luhačovice – Boršice (10.30), V. Karlovice - Val. Polanka, Slušovice – Nevšová, Kvasice – Baťov, Bystřice p.H. - Brumov (15.30).

I.A: Vlachovice - Rožnov p.R. (13), Kateřinice – Vidče, Kelč – Hrachovec, Horní Lideč – Bylnice, Hluk – Fryšták (15.30).

I. B: Krhová - Poličná (hřiště Poličná), Jaroslavice – Lužkovice, Chropyně – Tečovice, Veselá - Holešov B, Slavkov - O. N. Ves, Zborovice - Uh. Ostroh (15.30).

Okresní přebor Zlín: Luhačovice B – Štípa (13.30), Dolní Lhota – Návojná (15.30). Zlín IV. třída: Val. Klobouky B – Loučka (15.30).

Kroměříž III. třída: Rusava – Roštění, Loukov – Komárno, Zlobice – Dřínov, Bařice – Bezměrov, Zářičí – Zahnašovice, Troubky – Pravčice (15.30).

Okresní přebor Vsetína: Hutisko - Leskovec (16.30). Vsetín III. třída: sd Študlov/Lidečko B – Val. Senice (15.30).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Napajedla – Uničov (10.30), Rožnov p. R. - Karviná (14).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Tigers Malenovice – Bulls (12).

NEDĚLE 10. DUBNA

BASKETBAL

2. liga mužů: 2. semifinále play off: Valašské Meziříčí – Basket Brno B (10.30).

MSFL: Zlín B – Rosice (10.30).

Krajský přebor: Štítná n.Vl. - Morkovice, Nedašov – Napajedla (15.30).

I. A: Val. Příkazy – Vigantice, Zlechov - Buchlovice (10), Kunovice – Koryčany (10.15), Podlesí - Val. Meziříčí B, Franc. Lhota – Juřinka, Újezdec – Nivnice, Šumice – Bojkovice, Dolní Němčí – Osvětimany, Těšnovice - Nedachlebice (15.30).

I. B: Brumov B – Příluky (10), Slavičín B – Ratiboř (10.15), Prlov – Halenkov, Lidečko – Jablůnka, Choryně - Prostř. Bečva, Dolní Bečva – Hovězí, Kostelec – Ludkovice, Lhota - Slavkov p.H., Březnice – Mladcová, Vlčnov – Ořechov, Velký Ořechov – Zdounky, Malenovice – Tlumačov, Jankovice – Polešovice, Staré Město - Topolná (15.30).

Okresní přebor Zlín: Val. Klobouky – Hvozdná, Mysločovice – Újezd, Jasenná – Pozlovice, Slopné – Poteč, Vysoké Pole - Slušovice B (15.30). Zlín III. třída: Fryšták B – Kašava (10), Sehradice - Petrůvka (10.30), Drnovice – Březůvky (14), Lukov - Louky B, Spytihněv – Březová, Halenkovice - Tečovice B, Pohořelice – Žlutava, Vizovice – Doubravy, SK Zlín - Napajedla B, Biskupice - Nedašova Lhota, Rokytnice – Lačnov, Rudimov – Lipová, Bratřejov - Bohuslavice n/Vl. (15.30). Zlín IV. třída: Mysločovice B - Příluky B, Lípa – Kudlov, Jestřabí – Smolina, Dobrkovice - Horní Lhota(10), Tichov - Nedašov B (10.15), Jaroslavice B - Lužkovice B, Komárov - Veselá B, Neubuz – Trnava, Provodov – Všemina, Zádveřice – Racková (15.30).

Okresní přebor Kroměříže: Žalkovice – Lutopecny, Lubná – Břest, Němčice - Morkovice B, Kvasice B - Skaštice B, Rymice – Počenice, Střílky - Spartak (15.30). Kroměříž B - Záhlinice (16).

Kroměříž III. třída: Prusinovice – Mrlínek, Chvalčov - Hlinsko p. H, Bystřice p.H. B – Tučapy, Martinice – Žeranovice, Kostelec u Hol. - Rajnochovice, Roštín – Rataje, Zborovice B – Ludslavice (15.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Prakšice – Záhorovice, Huštěnovice – Nezdenice, Babice - Strání B, Březolupy – Kněžpole, Nedakonice – Bílovice, Jarošov – Březová, Havřice - FC Slovácko C (15.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mařatice – Sušice (10.15), Žítková – Komňa (14), Starý Hrozenkov – Korytná (15), Stříbrnice – Velehrad, Vážany – Traplice, Jalubí - Kostelany n.M., Ostrožská Lhota - Dolní Němčí B, Popovice – Částkov, Horní Němčí - Uh. Ostroh B, Hradčovice - Hluk B, Bojkovice B /Pitín – Drslavice, Bánov - Suchá Loz, Bystřice p. L. - Přečkovice (15.30).

Okresní přebor Vsetína: sd Hošťálková/Kateřinice B - Zašová (15.30).

HÁZENÁ

I. Liga mužů: Vsetín – Dvůr Králové (13), Zlín – Velká Bystřice (15). I. liga žen: Otrokovice – Velké Meziříčí (14). II. liga mužů: Luhačovice – L. Zubří (18).

HOKEJ

Chance liga – finále play-off, 5. zápas: Vsetín – Jihlava (17).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Bulls – Tečovice (12), Stator – Scorpions (14).