PÁTEK 22. ŘÍJNA

ATLETIKA

Zámecká pětka v Holešově – 10. ročník (16.45, start hlavního závodu na Městském atletickém stadionu).

BASKETBAL

I. liga mužů: Zlín – BC Vysočina (19)

FLORBAL

Superliga mužů: Otrokovice – Mladá Boleslav (18.00)

FOTBAL

Krajský přebor: Baťov – Brumov (18.30).

HOKEJ

Liga juniorů: VHK ROBE Vsetín – Technika Brno (19.15).

VOLEJBAL

I. liga mužů: Staré Město – OU Ostrava (18).

SOBOTA 23. ŘÍJNA

ATLETIKA

Hložecká desítka v Brumově-Bylnici – 4. ročník (11.30, start ve Sportovním a rekreačním areálu).

BASKETBAL

2. liga mužů: Valašské Meziříčí – SK Žabovřesky (17), Kroměříž – Karviná (18).

FLORBAL

Divize mužů: Zlín Lions – Frenštát pod Radhoštěm (15), Vsetín – Domaslavice (18.30).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – Bohemians Praha 1905 (16). Divize: Vsetín – Kozlovice (14), Skaštice – Bzenec, Valašské Meziříčí - Holešov (14.30). Krajský přebor: Morkovice – Luhačovice, Napajedla – Boršice, Slušovice – Nedašov, Velké Karlovice - Kvasice (13.30). I.A: Osvětimany – Nedachlebice (13), Vigantice - Horní Lideč, Vlachovice – Vidče, Hluk - Dolní Němčí (13.30). I.B: Jablůnka - Slavičín B, Poličná – Ratiboř, Louky – Lužkovice, Jaroslavice – Chropyně, Slavkov p.H. - Holešov B, Tečovice – Mladcová, Ořechov – Zborovice, Polešovice - Uh. Ostroh (13.30).

Okresní přebor Zlín: Dolní Lhota - Jasenná (13.30). Zlín III. třída: Fryšták B – Pohořelice (13.30).

Zlín IV. třída: Veselá B – Zádveřice, Příluky B – Lípa (13.30).

Okresní přebor Kroměříž: Lubná - Kvasice B (13.30). Kroměříž III. třída: Loukov – Rusava (13.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice – Jarošov, Strání B - Havřice (13.30).Okresní soutěž Uherské Hradiště: Dolní Němčí B - Hluk B, Uh. Ostroh B - Hradčovice (10.30).

Okresní přebor Vsetín: Ústí - sd NH/VKK B, Leskovec - sd Hošťálková/Kateřinice B, Huslenky - Horní Bečva (13.30). Vsetín III. třída: Ratiboř B - Rožnov B (13.30).

MSDŽ: Březůvky – Mostkovice (14.30).

HÁZENÁ

2. liga mužů: L. Zubří – Rožnov p. R. (17).

HOKEJ

I. liga: Vsetín – Frýdek-Místek (17). I. liga: Valašské Meziříčí – Velké Meziříčí (17). Krajská liga: Kroměřížská amatérská liga: Morkovice – UDH Panthers (20.15), Lobodice – Jiskra Chropyně (21.50).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Tečovice – Stator (10), Tigers Malenovice – Scorpions (12).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – SKST Havířov B (14). I. liga žen: KST Hluk – SK Svinov (9.30), KST Hluk – SKST Havířov B (15). II. liga žen: KST Hluk B – HB Ostrov Havlíčkův Brod B (9.30), Sokol Vsetín – Blansko B (10), Sokol Vsetín – Břeclav B (15), KST Hluk B – Moravská Slavia Brno B (15). III. liga mužů: Šarovy – Odry (14, tělocvična Střední školy gastronomie a obchodu Zlín), Dolní Němčí – Přerov B (14).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Zlín – Odolena Voda (17).

NEDĚLE 24. ŘÍJNA

AQUATLON

Český pohár ve Zlíně (9.30-14.30).

Český pohár v aquatlonu ve Zlíně. Ilustrační foto
Český pohár v aquatlonu

BASKETBAL

2. liga mužů: Valašské Meziříčí – Podolí (10), Kroměříž – NH Ostrava B (11).

FLORBAL

Národní liga: Hluk – Snipers Třebíč (17).

FOTBAL

MSFL: Zlín B – Kroměříž B (10.30). Divize: Slavičín – Strání (10.15). Krajský přebor: Nevšová – Bystřice p. H., Štítná n. Vl. - Valašská Polanka (13.30). I.A: Val. Příkazy – Kelč (10), Kunovice – Šumice (10.15), Kateřinice – Podlesí, Rožnov p.R. - Franc. Lhota, Hrachovec – Juřinka, Val. Meziříčí B – Bylnice, Újezdec – Fryšták, Koryčany – Těšnovice, Nivnice – Zlechov, Bojkovice – Buchlovice (13.30). I.B: Brumov B – Krhová (10), Prlov – Choryně, Příluky - Dolní Bečva, Prostř. Bečva – Hovězí, Lidečko – Halenkov, Ludkovice – Březnice, Admira Hulín – Veselá, Kostelec – Lhota, Zdounky - Staré Město, Velký Ořechov - O. N. Ves, Tlumačov – Topolná, Vlčnov – Malenovice, Slavkov - Jankovice (13.30).

Okresní přebor Zlín: Val. Klobouky – Slopné, Návojná - Vysoké Pole, Újezd - Luhačovice B, Pozlovice – Štípa, Poteč - Slušovice B, Mysločovice – Hvozdná (13.30). Zlín III. třída: Napajedla B – Doubravy (10.15), Tečovice B – Žlutava, Březová – Vizovice, Spytihněv - Louky B, Kašava - SK Zlín, Lukov – Halenkovice, Rokytnice – Březůvky, Nedašova Lhota – Bratřejov, Lačnov – Sehradice, Šanov – Petrůvka, Lipová - Bohuslavice n/Vl., Drnovice - Rudimov (13.30). Zlín IV. třída: Mysločovice B - Lužkovice B (10), Komárov – Neubuz, Jaroslavice B – Provodov, Trnava – Kudlov, Všemina – Racková (13.30).

Okresní přebor Kroměříž: Žalkovice - Kroměříž B, Břest – Rymice, Morkovice B – Střílky, Skaštice B - Spartak Hulín, Záhlinice – Počenice, Němčice – Lutopecny (13.30). Kroměříž III. třída: Kostelec u Hol. - Chvalčov, Komárno - Bystřice p.H. B, Mrlínek – Martinice, Roštění – Žeranovice, Hlinsko p. H. - Tučapy, Prusinovice – Rajnochovice (13.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Babice – Záhorovice, Huštěnovice – Březolupy, Prakšice - Nedakonice (13.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov - Boršice u Bl. (10.15), Velehrad – Sušice, Kostelany n.M. - Mařatice, Mistřice – Jalubí, Traplice - Otrokovice B, Stříbrnice – Vážany, Ostrožská Lhota – Popovice, Suchá Loz - Bánov (13.30).

Okresní přebor Vsetín: Zašová - Lhota u Vs., Zubří - sd Střítež/Hrachovec B, Valašská Bystřice – Hutisko (13.30). Vsetín III. třída: Liptál – Střelná, Huslenky B - Val.Polanka B, sd Študlov/Lidečko B - sd Janová/Leskovec B, Mikulůvka – Růžďka, Jarcová - Velká Lhota, Branky – Bynina, Police - Lhotka n.B., Loučka - Krhová B (13.30).

MSDŽ: Bezměrov – Vlkoš (14.30).

HÁZENÁ

MOL liga žen: Zlín – Chorzów (18). I. liga mužů: Bystřice pod Hostýnem – Zlín (11). I. liga žen: Otrokovice – Jindřichův Hradec (14).

HOKEJ

Extraliga: Berani Zlín – Kometa Brno (15.30). Krajská liga: Uherský Ostroh – Uherský Brod (17), Brumov-Bylnice – HK Kroměříž (17.30). Kroměřížská liga: Vážany – Holešov Gators (17), Chomýž – HC Reds (18.40), Masaro UH – HC Horny Dogs (20.30).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – TTC Ostrava 2016 B (10). III. liga mužů: Šarovy – Přerov B (10, Střední škola gastronomie a obchodu Zlín), Dolní Němčí – TJ Odry (10).

PONDĚLÍ 25. ŘÍJNA

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Spartak Hulín – AHK Kroměříž (20).