PÁTEK 20. SRPNA

FOTBAL

I. A třída: Osvětimany - Dolní Němčí (16.30). Kroměříž III. třída: Pravčice - Zářičí (17). Okresní přebor Vsetín: Zubří - sd NH/VKK B (17.30). Vsetín III. třída: Rožnov B - Dolní Bečva B (18).

SOBOTA 21. SRPNA

ATLETIKA

Běh na Hostýn – 18. ročník (13, start závodu na Masarykově náměstí v Bystřici pod Hostýnem).

CYKLISTIKA

Rusavská padesátka – 18. ročník (11.30, start před základní školou na Rusavě).

DOSTIHY

Dostihové odpoledne ve Slušovicích (12 - 17).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Fastav Zlín – Sigma Olomouc (16).

MSFL: Otrokovice – Frýdek-Místek (10.15), Uherský Brod - Olomouc B (16.30). Divize: Vsetín - Nové Sady (14), Skaštice – Šumperk, Valašské Meziříčí - HFK Olomouc, Holešov, - Strání (16.30).

Krajský přebor: Morkovice - Štítná n.Vl. (10.15, hřiště Zdounky), Napajedla – Nedašov, Baťov – Kvasice, Boršice – Luhačovice, Val. Polanka - V. Karlovice(16.30). I. A třída: Vidče – Kateřinice, Vigantice - Val. Příkazy, Juřinka - Franc. Lhota (16.30). I. B třída: Halenkov – Prlov, Poličná – Krhová, Ratiboř - Slavičín B, Tečovice – Chropyně, Mladcová – Březnice, Uh. Ostroh – Zborovice, O. N. Ves – Slavkov, Ořechov - Vlčnov (16.30).

Okresní přebor Zlín: Hvozdná - Val. Klobouky, Slušovice B - Vysoké Pole (16.30). Zlín III. třída: Louky B – Lukov (16.30).

Zlín IV. třída: Lužkovice B - Jaroslavice B, Veselá B – Komárov, Příluky B - Mysločovice B, Nedašov B – Tichov, Horní Lhota – Dobrkovice (16.30).

Okresní přebor Kroměříž: Lutopecny – Žalkovice, Záhlinice - Kroměříž B, Počenice – Rymice, Spartak Hulín – Střílky (16.30). Kroměříž III. třída: Rajnochovice - Kostelec u Hol., Tučapy - Bystřice p. H. B (16.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice – Huštěnovice (16.30).Okresní soutěž Uherské Hradiště: Hluk B – Hradčovice, Drslavice - Bojkovice B /Pitín (16.30).

Okresní přebor Vsetín: Ústí – Leskovec (15), Huslenky - sd Střítež/Hrachovec B (16.30).

NEDĚLE 22. SRPNA

CYKLISTIKA

Závod ve sjezdu horských kol v Otrokovicích (11).

FOTBAL

MSFL: Slovácko B – Kroměříž (10.15, hřiště Kunovice). Divize: Slavičín – Všechovice (10.15).

Krajský přebor: Brumov - Bystřice p.H. (10.15), Nevšová – Slušovice (16.30). I. A třída: Val. Meziříčí B – Podlesí (10.15), Bylnice - Horní Lideč, Rožnov p.R. - Vlachovice, Hrachovec – Kelč, Nedachlebice – Těšnovice, Buchlovice – Zlechov, Fryšták – Hluk, Koryčany – Kunovice, Nivnice – Újezdec, Bojkovice – Šumice (16.30). I. B třída: Holešov B – Veselá (10.15), Příluky - Brumov B (10.30), Jablůnka – Lidečko, Prostř. Bečva – Choryně, Hovězí - Dol. Bečva, Lužkovice – Jaroslavice, Ludkovice – Kostelec, Admira Hulín – Louky, Slavkov p.H. - Lhota, Zdounky - Velký Ořechov, Tlumačov – Malenovice, Polešovice – Jankovice, Topolná - Staré Město (16.30).

Okresní přebor Zlín: Štípa - Luhačovice B, Návojná - Dolní Lhota, Újezd – Mysločovice, Pozlovice – Jasenná, Poteč – Slopné (16.30). Zlín III. třída: Březůvky – Drnovice (10.15), Napajedla B - SK Zlín (10.30), Lipová – Rudimov, Bohuslavice n/Vl. - Bratřejov (14), Petrůvka – Sehradice (16), Tečovice B – Halenkovice, Žlutava – Pohořelice, Doubravy – Vizovice, Kašava - Fryšták B, Březová – Spytihněv, Nedašova Lhota – Biskupice, Lačnov - Rokytnice (16.30). Zlín IV. třída: Smolina – Jestřabí (14), Trnava – Neubuz, Všemina – Provodov, Racková – Zádveřice, Kudlov – Lípa, Loučka - Val.Klobouky B (16.30).

Okresní přebor Kroměříž: Břest – Lubná, Skaštice B - Kvasice B, Morkovice B – Němčice (16.30). Kroměříž III. třída: Žeranovice – Martinice, Komárno – Loukov, Mrlínek – Prusinovice, Roštění – Rusava, Hlinsko p. H. - Chvalčov, Rataje - Zborovice B, Roštín – Troubky, Dřínov – Bezměrov, Zlobice – Zahnašovice, Ludslavice – Bařice (16.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Březová – Jarošov, Záhorovice - Prakšice (15), Slovácko C – Havřice, Strání B – Babice, Kněžpole – Březolupy, Bílovice - Nedakonice (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov – Popovice (10.15), Přečkovice - Bystřice p. L.(14.30), Traplice – Vážany, Mistřice - Otrokovice B, Kostelany n.M. - Jalubí, Sušice – Mařatice, Uh. Ostroh B - Horní Němčí, Korytná - Starý Hrozenkov, Komňa – Žítková (16.30).

Okresní přebor Vsetín: Zašová – Hutisko, Lhota u Vs, - Horní Bečva, Valašská Bystřice - sd Hošťálková/Kateřinice B (16.30). Vsetín III. třída: Růžďka - Velká Lhota (10), Val. Polanka B - SD Janová/Leskovec B (10.15), Val. Senice - Huslenky B, Střelná - sd Študlov/Lidečko B, Ratiboř B – Mikulůvka, Bynina – Police, Branky - Krhová B, Lhotka n. B. - Kladeruby (16.30).

MOTOKROS

Zděchovská grapa ve Zděchově (12).

TENIS

Grand Slam ATP Valašska ve Vsetíně (9-17).

TRIATLON

Závod v olympijském triatlonu Morkoman v Morkovicích – 20. ročník (9).