PÁTEK 11. ZÁŘÍ

VOLEJBAL

Zlín Cup: Fatra Zlín - ČR U-20 (15.30).

SOBOTA 12. ZÁŘÍ

ATLETIKA

Festivalový půlmaraton Monet + Zlín – 5. ročník (16, start na náměstí Míru).

Běh okolo Soliska v Zubří – 21. ročník (10.30, start hlavního závodu u lyžařské chaty na Solisku).

CYKLISTIKA

Závod horských kol XC Cup Napajedla 2020 – 4. ročník (13.30, start hlavního závodu mužů před Klubem kultury). Block Valašský MTB pohár v Jablůnce (10.15-14.30).

FOTBAL

MSFL: Otrokovice - Zlín B (10.15), Kroměříž - Vyškov (18). Divize: Vsetín - Přerov (14), Strání - Bzenec (16).

KP: Kvasice – Morkovice, Bystřice pH – Boršice, Val. Polanka – Luhačovice, Slušovice – Baťov, V. Karlovice – Nevšová (16). I. A třída: Kateřinice - Val. Meziříčí B, Vlachovice - Podlesí, Vigantice – Val. Příkazy, Kelč - Rožnov p.R., Horní Lideč - Val. Klobouky, Osvětimany - Bojkovice, Hluk - Újezdec (16). I. B třída:Jablůnka - Prostř. Bečva, Ratiboř - Prlov, Choryně - Lidečko, Halenkov - Bylnice, Tečovice - Jaroslavice, Louky - Luhačovice B, Veselá - Chropyně (16).

Okresní přebor Zlín: Mladcová B - Jasenná, Hvozdná - Pozlovice (16). Zlín III. třída: Sehradice - Biskupice (16). Zlín IV. třída: Příluky B - Jaroslavice (10.15), Lužkovice B - Racková, Horní Lhota - Smolina, Val. Klobouky B - Doubravy (16).

Okresní přebor Kroměříž: Žalkovice – Lutopecny (16). Kroměříž III. třída: Rusava – Rajnochovice, Loukov – Žeranovice, Kyselovice – Zlobice, Pravčice – Roštín (16).

Okresní přebor Vsetín: sd Střítež/Hrachovec B - sd Nový Hroz./VKK B, Hutisko - sd Hošťálková/Kateřinice B, Ústí – Zašová (16). Vsetín III. třída: Janová – Val. Polanka B, Huslenky B – Střelná, Krhová B - Růžďka (16).

I. liga žen: 1. FC Slovácko – Sparta Praha (14, Městský stadion Miroslava Valenty v Uherském Hradišti). MSDŽ: Březůvky – Mostkovice (16).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zubří – Plzeň (18). I. liga žen: Kunovice – Bohunice (16).

HOKEJ

I. liga: Vsetín – Šumperk (17).

HOKEJBAL

Zlínský pohár v minihokejbalu žen v Malenovicích (9-16).

NOHEJBAL

Divize 1: NK Austin Vsetín – Karlovy Vary (14.30).

STOLNÍ TENIS

Turnaj ve Slavičíně – 49. ročník (9-18).

VOLEJBAL

Zlín Cup: Fatra Zlín - Sokol Vídeň (9), Fatra Zlín - VK Myjava (15.30).

NEDĚLE 13. ZÁŘÍ

FLORBAL

Divize mužů: Vsetín – Orlová (18).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Fastav Zlín – Zbrojovka Brno (16.30).

Divize: Brumov - Kozlovice (10.15). Krasjký přebor: Nedašov – Napajedla, Štítná nVl – Holešov (16). I. A třída: Kunovice - Nivnice (10.15), Hrachovec - Vidče, Franc. Lhota - Juřinka, Buchlovice - Těšnovice, Koryčany - Dolní Němčí, Šumice - Nedachlebice, Fryšták - Zlechov (16). I. B třída: Slavičín B - Poličná (10.15), Hovězí - Krhová, Dol. Bečva - Brumov B, Březnice - Lužkovice, Ludkovice - Holešov B, Slavkov p.H. - Kostelec, Admira Hulín - Mladcová, Zdounky - Malenovice, Uh. Ostroh - Slavkov, Jankovice - O. N. Ves, Vlčnov - Morkovice B, Slovácko C - Topolná, Ořechov - Tlumačov, Staré Město - Velký Ořechov (16).

Okresní přebor Zlín: Slopné - Vysoké Pole, Újezd - Mysločovice, Štípa - Slušovice B, Příluky - Lhota, Návojná - Poteč (16). Zlín III. třída: Lípa - Napajedla B (10), Březůvky - Petrůvka (10.15), Louky B - Halenkovice (13), Bohuslavice n/Vl. - Štítná n/Vl. B, Drnovice - Nedašova Lhota (14), Rokytnice - Bratřejov (15.30), Lukov - Vizovice, Spytihněv - Fryšták B, Žlutava - Březová, Kašava - SK Zlín, Tečovice B - Pohořelice, Rudimov - Dolní Lhota, Šanov - Nedašov B (16). Zlín IV. třída: Študlov - Tichov (15.30), Provodov - Mysločovice B, Komárov - Zádveřice, Kudlov - Trnava, Všemina - Veselá B, Loučka - Lipová, Hřivínův Újezd - Lačnov (16).

Okresní přebor Kroměříž: Zborovice - Lubná (13.30), Záhlinice - Skaštice B (15), Břest – Počenice, Němčice – Tučapy, Střílky – Rymice, Kvasice B – Komárno (16). Kroměříž III. třída: Roštění – Prusinovice (15), Bystřice p. H. B - Kostelec u Hol., Mrlínek – Martinice, Chvalčov - Hlinsko p H., Bařice - Spartak Hulín, Troubky – Litenčice, Bezměrov – Zářičí, Zborovice B - Kroměříž B, Dřínov – Rataje (16).

Okresní přebor Uherské Hradiště:Březová - Havřice (15), Polešovice - Babice, Březolupy - Záhorovice, Huštěnovice - Bílovice, Prakšice - Strání B, Kněžpole - Nezdenice, Jarošov - Nedakonice (16). Okresní soutěž Uherské Hradiště:Mařatice - Jalubí (10.15), Orel Uh. Brod - Bánov (16.30), Uh. Ostroh B - Dolní Němčí B (13.30), Žítková - Přečkovice (14.30), Suchá Loz - Komňa (15), Stříbrnice/Boršice - Mistřice, Traplice - Vážany, Kostelany - Sušice, Ostr. Lhota - Hluk B, Horní Němčí - Hradčovice, Boršice u Bl. - Částkov, Bojkovice B (Pitín) - Korytná, Bystřice p.L. - St. Hrozenkov (16).

Okresní přebor Vsetín: Horní Bečva – Lhota, Liptál – Huslenky, Valašská Bystřice – Zubří (16). Vsetín III. třída: Halenkov B – Leskovec, Mikulůvka - Ratiboř B, Jarcová - Velká Lhota, Loučka – Police, Branky - Choryně B, Bynina – Kladeruby (16).

MSDŽ: Holešovské holky – Vlkoš (14.30).

HOKEJBAL

I. liga: HBC Malenovice – Autosklo Pardubice B (13).