ČTVRTEK 26. ZÁŘÍ

HOKEJ

Turnaj juniorů O pohár DHL: PSG Berani Zlín – Třinec (17). Kroměřížská amatérská liga: Kvasice – Rychlov (20), Morkovice – Tovačov (21.40).

PÁTEK 27. ZÁŘÍ

HOKEJ

Extraliga mužů: Zlín - Kladno (17.30).

FOTBAL

Vsetín IV. třída: Rožnov B - Huslenky B (19).

SOBOTA 28. ZÁŘÍ

ATLETIKA

Valachiarun v Janové u Vsetína – 12. ročník (12, start na fotbalovém hřišti).

BIATLON

Mistrovství republiky v letním biatlonu v Bystřici pod Hostýnem (9.30, start závodu ve sprintu, 13.50, start prvního rozběhu v letním supersprintu).

CYKLISTIKA

Závod horských kol Polický okruh 2019 v Polici u Valašského Meziříčí (12, start hlavního závodu U klubovny).

FLORBAL

Národní liga: Hluk – Svitavy (19.30).

Zlínská liga mužů: Strání+Květná – Valašské Meziříčí (9), Hluk C – Počenice B (10.30), Valašské Meziříčí – Hluk C (12.30), Počenice B – Strání+Květná (15, vše SH Základní školy T. G. Masaryka Bojkovice).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Fastav Zlín – Jablonec (16.30). MSFL: Uherský Brod - Slovácko B (15.30). Divize: Vsetín – Kozlovice (14).

Krajský přebor: Luhačovice - Morkovice (10.15), Kvasice - Nedašov, Slušovice - Napajedla, V. Karlovice - Holešov, Bystřice pH - Nevšová (15.30). I. A třída: Val. Meziříčí B - Vidče, Horní Lideč - Kelč, Vigantice - Vlachovice, Juřinka - Val. Polanka, Hluk - Osvětimany, Kunovice - Fryšták (15.30). I. B třída: Ořechov - Nedakonice (10), Luhačovice B - Březnice (13.30), Halenkov - Slavičín B, Poličná - Prlov, Choryně - Bylnice, Tečovice - Holešov B, Jaroslavice - Kostelec, Staré Město - Morkovice B, Slavkov - FC Slovácko C (15.30).

Okresní přebor Zlín: Sehradice – Příluky, Mladcová B – Újezd (15.30). Zlín III. třída: Lhota – Lukov (14), Nedašov B - Bohuslavice n/Vl., Dolní Lhota - Louky B, Drnovice - Štítná n/Vl. B (15.30). Zlín IV. třída: Hřivínův Újezd - Provodov B, Horní Lhota - Bratřejov (15.30).

Kroměříž III. třída: Hlinsko p. H. - Loukov, Rymice – Zahnašovice, Rajnochovice – Mrlínek, Roštění – Žeranovice, Rataje – Šelešovice, Litenčice – Bařice, Zlobice – Troubky, Dřínov - Roštín (15.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: O. N. Ves – Jarošov, Drslavice – Huštěnovice, Nezdenice - Prakšice (15.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Ostr. Lhota - Dolní Němčí B, Bojkovice B - Bystřice p. L. (15.30).

Okresní přebor Vsetín: Hutisko – Branky, Hošťálková - Valašská Bystřice (15.30). Vsetín IV. třída:

SD Semetín/Ratiboř B – Lhotka, Růžďka - Krhová B (15.30).

MSDŽ: Uherský Brod – Mutěnice (13.30), Bezměrov – Valašské Klobouky (15.30).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zubří – Karviná (18). II. liga mužů: Rožnov pod Radhoštěm – Litovel B (16).

HOKEJ

II. liga mužů: Valašské Meziříčí - Šumperk (17). Krajská liga mužů: Uherské Hradiště - Uherský Brod (18.15). Turnaj juniorů O pohár DHL: PSG Berani Zlín – Vítkovice (12.30). Kroměřížská amatérská liga: HC Senators – Rebels (16.30), AHK Kroměříž – Buldok Otrokovice (18.10), Rymice – Lobodice (20), UDH Panthers – Jiskra Chropyně (21.40).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – Sokol Hradec Králové B IMEDA (14). II. liga mužů: KST Vsetín – Hodonín B (15). II. liga žen: Sokol Vsetín A – Sokol Vsetín B (10). II. liga mužů: Šarovy – Chropyně (14), Valašské Meziříčí – Nový Jičín B (14).

TENIS

Memoriál Dušana Křesaly ve čtyřhře ve Valašském Meziříčí (9).

VOLEJBAL

I. liga mužů: Staré Město – MFF Praha (17).

NEDĚLE 29. ZÁŘÍ

BASKETBAL

I. liga mužů: Zlín - Prostějov (15).

BIATLON

Mistrovství republiky v letním biatlonu v Bystřici pod Hostýnem (9.30, start prvního rozběhu závodu s hromadným startem).

CYKLISTKA

Závod horských kol Zlínská 50 – 12. ročník (12, start hlavního závodu u Sportovní haly Euronics).

FLORBAL

Regionální liga: Bučovice B – Počenice (9), Slavičín – Otrokovice B (10.30), Lanžhot – Bučovice B (12), Počenice – Slavičín (13.30), Otrokovice B - Lanžhot (15, vše SH Morkovice).

Zlínská liga mužů: FBC Slovácko – 1. AC Uherský Brod (12), Orel Uherský Brod – Holešov B (13.30), Slušovice – FBC Slovácko (15), 1. AC Uherský Brod – Orel Uherský Brod (13.30), Holešov B – Slušovice (18, vše SH TJ Spartak Uherský Brod).

FOTBAL

MSFL: Zlín B – Kroměříž (10.30, hřiště Luhačovice). Divize: Slavičín – Šumperk, Brumov - HFK Olomouc, Valašské Meziříčí - Polanka n.O. (10.15), Strání – Skaštice (15.30).

Krajský přebor: Štítná n. Vl. - Baťov, Boršice - Provodov (15.30). I. A třída: Zlechov - Nivnice (10), V. Otrokovice B - Koryčany (10.15), Dolní Němčí - Bojkovice, Újezdec - Šumice, Buchlovice - Nedachlebice, Val. Klobouky - Rožnov p. R., Podlesí - Val. Příkazy, Kateřinice - Hrachovec (15.30). I. B třída: Louky - Malenovice (12.30), Chropyně - Mladcová, Slavkov p. H. - Admira Hulín, Veselá - Lužkovice, Lidečko - Prostř. Bečva, Hovězí - Ratiboř, Dol. Bečva - Krhová, Franc. Lhota - Brumov B, Těšnovice - Zdounky, Havřice - Březolupy, Jankovice - Uh. Ostroh, Ludkovice - Tlumačov (15.30).

Okresní přebor Zlín: Velký Ořechov – Jasenná (10), Slopné – Štípa, Mysločovice – Hvozdná,

Návojná – Poteč, Pozlovice - Slušovice B (15.30). Zlín III. třída: Rudimov – Petrůvka (15), Březová – Pohořelice, Kašava – Březůvky, Halenkovice - Napajedla B, Tečovice B - SK Zlín, Spytihněv – Lípa, Žlutava – Vizovice, Rokytnice - Vysoké Pole, Šanov – Zádveřice, Nedašova Lhota - Biskupice (15.30). Zlín IV. třída: Příluky B - Fryšták B, Mysločovice B – Racková (10), Smolina – Tichov, Lipová - Val. Senice, Mirošov - Dobrkovice (14), Kudlov – Komárov, Neubuz – Trnava, Doubravy – Všemina, Študlov - Jestřabí (15.30).

Okresní přebor Kroměříž: Záhlinice - Tučapy (15), Lutopecny – Komárno, Střílky – Němčice, Kostelec u Hol. - Počenice, Zborovice - Skaštice B, Břest – Žalkovice, Kvasice B – Lubná (15.30). Kroměříž III. třída: Prusinovice - Míškovice (15), Martinice – Rusava, Ludslavice – Chvalčov, Bezměrov – Pravčice, Kyselovice - Zářičí (15.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Záhorovice - Strání B (15), Polešovice – Březová, Kněžpole – Topolná, Vlčnov – Bílovice (15.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mařatice – Jalubí, Částkov - Hluk B (10.15), Uh. Ostroh B - Boršice u Blatnice (13), St. Hrozenkov - Orel Uh. Brod, Podolí - Suchá Loz (15), Traplice – Sušice, Babice – Stříbrnice, Vážany – Kostelany, Velehrad – Břestek, Hradčovice – Mistřice, Horní Němčí – Popovice, Korytná – Žítková, Rudice – Komňa, Bánov - Přečkovice (15.30).

Okresní přebor Vsetín: Huslenky – Ústí, Horní Bečva - SD Střítež/Hrachovec B, Zubří - SD N. Hroz./VKK B, Liptál – Jablůnka, Zašová – Lhota (15.30). Vsetín III. třída: Kladeruby - Val.Polanka B, Halenkov B – Leskovec, Janová – Lačnov, Jarcová - Choryně B, Police – Loučka, Bynina – Střelná (15.30). Vsetín IV. třída: Velká Lhota – Mikulůvka (15.30).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice pod Hostýnem – Strakonice (11), Zlín – Velká Bystřice (16). II. liga mužů: Luhačovice – L. Zubří, Napajedla – Karviná (10.30).

HOKEJ

1. liga juniorů: Vsetín – Poruba (12).

Krajská liga: Brumov+Bylnice – HK Kroměříž (17).

Kroměřížská liga: Masaro UH – Vikings Slušovice (17), Vážany – Chomýž (18.40), HC Horny Dogs – Holešov Gators (20.30).

HOKEJBAL

I. liga: HBC Malenovice – Přelouč (14.30).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – Choceň (10).