VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

5.5.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační foto - in-line hokej.Foto: Deník/Luboš Jeníček

Pátek 5. května

FOTBAL

Krajský přebor: Štítná n. Vl. – Provodov (17), Baťov – Luhačovice (18.30). Kateřinice – Dolní Bečva (17). Zlín III. třída: Pohořelice – Halenkovice (16.30).

HÁZENÁ

Interliga žen – sk. play-out: Zlín – Veselí n. M. (20).

Sobota 6. května

ATLETIKA

Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start u budovy Madal Bal v Přílukách).

FOTBAL

I. liga: 1. FC Slovácko – Karviná (19). Fortuna MSFL: Otrokovice – Velké Meziříčí (10.30), Hulín – Líšeň (16.30). Krajský přebor: Rožnov p. R. – Chropyně, Morkovice – Vsetín, Bystřice p. H. – Vigantice (16.30). I. A třída: Juřinka – Val. Klobouky (9.30), Vlachovice – Brumov B, Jaroslavice – Val. Meziříčí B, Vidče – Zubří, Slušovice – Horní Lideč, Kvasice – Nivnice, Napajedla – Dolní Němčí, Osvětimany – Vlčnov (16.30), Val. Příkazy – Podlesí (17). I. B třída: Ořechov – O. N. Ves (10.30), Hutisko – Ratiboř, Tečovice – Veselá, Mladcová – Nevšová, Drslavice – Zlechov (16.30). Okresní přebor Zlín: Louky – Návojná (16.30). Zlín III. třída: Příluky B – Slopné (16.30). Zlín IV. třída: Horní Lhota – Hřivínův Újezd (16.30). Okresní přebor Kroměříž: Loukov – Břest (6. 5., 16.30). Kroměříž III. třída: Bařice – Bezměrov (15.15), Záříčí – Zborovice B, Hlinsko p. H. – Rusava (16.30). Okresní přebor Uh. Hradiště: Slavkov – Bílovice (16.30). Okresní soutěž Uh. Hradiště: Záhorovice – Hradčovice (15), Orel Uh. Brod – Nezdenice (16.30). Okresní přebor Vsetín: VKK B – N. Hrozenkov (15), Střítež – Jablůnka (16.30). Vsetín III. třída: Hošťálková – Ústí, Halenkov B – Choryně B, Branky – Růžďka, Janová – Val. Senice, Loučka – Lačnov (16.30). Vsetín IV. třída: Krhová B – Leskovec (16.30). I. liga st. dorostu: Slovácko – Brno (11, Širůch Staré Město), Zlín – Plzeň (15.30, Vršava). Krajský přebor žen: Nezdenice – Březůvky (13), Brumov – Žalkovice, DFK Holešov – Březnice (14), Lužkovice – Uh. Brod Babice – Val. Klobouky (16.30).

HÁZENÁ

Kvalifikace o postup na ME: Česko – Ukrajina (14, SH Euronic ve Zlíně). I. liga žen: J. Otrokovice – Kunovice (13). II. liga mužů: Luhačovice – SKH Polanka n. O. (10.30), Holešov-Přerov – MHK Karviná (17).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Čtvrtfinále: Tečovice – Stator (14), Loozers – Tigers Malenovice (16).

INLINE HOKEJ

Extraliga: Devils Zlín – Roller Brno (13), Uh. Brod – Černošice (13), Devils Zlín – Černošice (17), Uh. Brod – Roller Brno (17). I. liga: Reflex Uh. Hradiště – Břeclav (9), Kings Val. Meziříčí – Přerov B (10.15), Tajfun Val. Meziříčí – Břeclav (11.30), Reflex Uh. Hradiště – Kings Val. Meziříčí (12.45), Tajfun Valašské Meziříčí – Přerov B (14, vše plocha na ZS v Uh. Hradišti). Extraliga juniorů: Uh. Brod – Černošice (11), Devils Zlín – Kladno (12), Devils Zlín – Černošice (15), Uh. Brod – Kladno (15).

MOTORISMUS

Slovácký okruh – XV. ročník o Cenu Bohumila Kováře – trénink (9.00-17.50, okruh ve Starém Městě).

NOHEJBAL

Krajská soutěž družstev: Climax Vsetín C – Otrokovice (9), Sokol Prštné – Kroměříž (9), Valašské Meziříčí – Vlčnov (9).

Neděle 7. května

FOTBAL

Fortuna MSFL: Slovácko B – Hlučín (10.15, Kunovice), Zlín B – Olomouc B (10.30). Fortuna divize: Brumov – Holešov (10.15, UT). Krajský přebor: Boršice – Fryšták, Strání – Kelč (16.30). I. A třída: Nedašov – Sehradice, Bojkovice – Újezdec, Nedachlebice – Skaštice, Koryčany – Malenovice (16.30). I. B třída: Lípa – Němčice (10), Slavičín B – Kostelec u Hol., Semetín – Franc. Lhota (10.15), Lhota u Vs. – Prostř. Bečva, Prlov – Zašová, Hovězí – Lidečko, Hrachovec – Val. Polanka, Příluky – Tlumačov, Lužkovice – Lukov, Ad. Hulín – V. Otrokovice B, Zborovice – Březolupy, Ludkovice – Nedakonice (Provodov), 1. FC Slovácko C – Prakšice, Buchlovice – St. Město (16.30). Okresní přebor Zlín: Březůvky – Dolní Lhota (10.15), Rokytnice – Mladcová B (15.30), Újezd – Mysločovice A, SK Zlín – Luhačovice B (UT Paseky), Nedašova Lhota – Bylnice, Březnice – Jasenná (16.30). Zlín III. třída: Napajedla B – Fryšták B (10.15), Drnovice – Bratřejov (14), Tečovice B – Vizovice, Kašava – Kostelec, Žlutava – Březová, Spytihněv – Slušovice B, Štípa – Doubravy, Loučka – Pozlovice, Šanov – Štítná n/ Vl. B, Poteč – Velký Ořechov (Velký Ořechov), Biskupice – Rudimov, Vysoké Pole – Neubuz (16.30). Zlín IV. třída: Dobrkovice – Nedašov B (10), Tichov – Petrůvka (10.15), Mirošov – Provodov B, Smolina – Vlachovice B, Lipová – Jestřabí (14), Lutonina – Mysločovice B, Jaroslavice B – Zádveřice, Lhota – Trnava, Všemina – Racková, Vlčková – Lužkovice B, Komárov – Hvozdná, Veselá B – Kudlov (všichni 16.30). Okresní přebor Kroměříž: Holešov B – Chvalčov (10.15), Komárno – Mrlínek, Lubná – Střílky, Počenice – Skaštice B, Těšnovice – Slavkov p. H., Zdounky – Roštění (16.30). Kroměříž III. třída: Chropyně B – Zlobice (10.15), Kyselovice – Šelešovice (10.30), Martinice – Záhlinice, Ludslavice – Tučapy, Žeranovice – Prusinovice, Míškovice – Rymice, Rajnochovice – Zahnašovice, Lutopecny – Litenčice, Kvasice B – Rataje, Dřínov – Roštín (16.30). Okresní přebor Uh. Hradiště: D. Němčí B – Jalubí, Kněžpole – Březová, Bánov – Hluk B, Topolná – Havřice, Šumice – Jarošov, Sušice – Uh. Ostroh (16.30). Okresní soutěž Uh. Hradiště: Částkov – Ostr. Lhota (10.15), Žítková – Strání B (14), Traplice – Babice, Polešovice – Popovice, Velehrad – Košíky, Huštěnovice – Mařatice, Kostelany – Tupesy, Vlčnov B – Přečkovice, H. Němčí – St. Hrozenkov, Boršice u Bl. – Pitín (16.30). Okresní přebor Vsetín: Lhotka – Jarcová, Choryně – Valašská Bystřice, Halenkov – Krhová, Horní Bečva – Bynina, Huslenky – Poličná (16.30). Vsetín III. třída: Střelná – Kladeruby (15), Zubří B – Hutisko B (16.30). Vsetín IV. třída: Mikulůvka – Študlov (15), Zděchov – Val. Polanka B, Liptál – Velká Lhota, Ratiboř B – Police (16.30). Divize žen: Hol. holky – Vlkoš (14.30).

HÁZENÁ

I. liga mužů: HC Zlín – Jičín B (15). II. liga mužů: Napajedla – Prostějov (11).

INLINE HOKEJ

Extraliga: Uherský Brod – Hradec Králové (10), Devils Zlín – Hradec Králové (14). Extraliga juniorů: Devils Zlín – Uherský Brod (10).

MOTORISMUS

Slovácký okruh – XV. ročník O cenu Bohumila Kováře – závod (9.00-16.30, okruh ve Starém Městě).

Pondělí 8. května

FOTBAL

I. A třída: Hluk – Žalkovice (14). Okresní přebor Kroměříž: Loukov – Počenice (14).

Autor: Redakce

5.5.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V neděli po půlnoci došlo ke smrtelné dopravní nehodě u Moravského Písku.
5

Náraz do stromu stál řidiče u Uherského Ostrohu život

Nádrž v Osvětimanech byla kvůli opravě rok vypuštěná už se zase napouští.
2

Nádrž v Osvětimanech už se zase napouští, sumec albín se do ní už nevrátí

Boršická Pentla slavila třicáté narozeniny Dožínkami

FOTOGALERIE / Na šest stovek milovníků folkloru sledovalo s úžasem v sobotu večer v boršickém kulturním domě téměř tříhodinový vzpomínkový pořad s názvem Dožínky. 

Policie už týden pátrá po seniorovi z Uherského Brodu

Už týden pátrají policisté po čtyřiasedmdesátiletém muži z Uherského Brodu. Ten v pátek 10. listopadu odešel ze svého bytu a od té doby ho nikdo neviděl.

Na Modelářském koštu budou soutěžit plastikové a papírové modely

Nepřeberné množství plastikových a papírových modelů, ale také například simulátor větroně L13 Blaník nabídne Modelářský košt 2017.

Cimbálovka Stojanova gymnázia byla na audienci u papeže

FOTOGALERIE / Neobyčejné zážitky se naskytly osmičlenné cimbálové muzice ze Stojanova gymnázia Velehrad pod vedením Petra Halody a v doprovodu zástupce ředitele vzdělávacího ústavu Filipa Macka při generální audienci u papeže Františka (80) a při návštěvě Říma.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT