VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

27.4.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Martin Ruščín

Sobota 29. dubna

ATLETIKA
Memoriály a rámcové závody – 24. ročník (10, městský atletický areál v Uh. Hradišti)

CYKLISTIKA
Rohálovská padesátka 8. ročník (start 50km závodu ve 12.30 v Prusinovicích pod obecním úřadem).

FOTBAL
I. liga: Fastav Zlín - Mladá Boleslav (17). Fortuna MSFL: Kroměříž – Fastav Zlín B (16). Fortuna divize: Holešov – Bzenec, Uherský Brod – Tasovice, Velké Karlovice + Karolinka – Nový Jičín (všichni 16). Krajský přebor: Provodov – Baťov (10.30), Kelč - Štítná n. Vl., Vigantice – Strání, Vsetín - Bystřice p. H. (16.30). I. A třída: Horní Lideč – Nedašov, Skaštice - Napajedla (16.30). I. B třída: Ratiboř – Semetín, Lukov – Lípa, Staré Město - Drslavice, O. N. Ves - Zborovice (16.30). Okresní přebor: Mladcová B – Újezd, Dolní Lhota - Nedašova Lhota (oba 16.30). Zlín III. třída: Fryšták B – Spytihněv, Březová - Napajedla B, Vizovice – Kašava, Pozlovice - Příluky B, Bratřejov - Loučka (všichni 16.30). Zlín IV. třída: Hvozdná - Veselá B (15.30), Lužkovice B - Komárov, Nedašov B – Smolina (oba 16.30). Okresní přebor Kroměříž: Roštění – Holešov B (14), Chvalčov – Komárno, Břest – Zdounky, Slavkov p. H. - Loukov (16.30). Kroměříž III. třída: Pravčice – Martinice, Zahnašovice – Hlinsko p. H., Rymice – Rajnochovice, Litenčice – Kvasice B (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Tupesy – Traplice, Košíky – Částkov, Nezdenice – Horní Němčí (16.30). Okresní přebor Vsetín: Choryně – Jablůnka, Poličná – Lhotka, Krhová – Horní Bečva (16.30). Vsetín III. třída: Lačnov – Hošťálková, Hutisko B – Střelná, Janová – Zubří B, Růžďka – Valašská Senice, Ústí – Halenkov B (16.30).
Krajský přebor žen: Březnice – Nezdenice (14).

HÁZENÁ
I. liga žen: Kunovice – VŠ Plzeň (16.30). II. liga mužů: Vsetín - Holešov-Přerov (15), Rožnov p. R. - Velká Bystřice B (16).

NOHEJBAL
Krajská soutěž družstev: Vlčnov – Sokol Prštné (9), Kroměříž – Vsetín C (9).

Neděle 30. dubna

FOTBAL
Fortuna divize: Slavičín – Pelhřimov (10.15). Krajský přebor: Luhačovice - Rožnov p. R. (10.15), Fryšták – Morkovice, Chropyně – Boršice (16.30). I. A třída: Sehradice - Val. Příkazy (10.15), Val. Klobouky – Vlachovice, Podlesí – Juřinka, Zubří – Slušovice, Vlčnov – Kvasice, Malenovice - Osvětimany, Žalkovice - Koryčany, Dolní Němčí - Hluk, Újezdec - Nedachlebice, Nivnice – Bojkovice (16.30). I. B třída: Zlechov – Ořechov (10), Kunovice - 1.FC Slovácko C (10.15), V. Otrokovice B – Tečovice (10:30), Březolupy - Ludkovice (14), Zašová – Kateřinice, Lhota u Vs. – Prlov, Franc. Lhota - Prostř. Bečva, Val. Polanka - Hutisko, Lidečko – Hrachovec, Dolní Bečva – Hovězí, Kostelec u Hol - Admira Hulín, Němčice - Slavičín B, Tlumačov - Lužkovice, Nevšová - Příluky, Veselá – Mladcová, Prakšice - Buchlovice, Nedakonice - Morkovice B (16.30). Okresní přebor Zlín: Luhačovice B - Louky (13.30), Jasenná – Rokytnice, Bylnice – Březnice, Návojná – Březůvky, Mysločovice A - SK Zlín (všichni 16.30). Zlín III. třída: Slušovice B – Štípa (10.15), Halenkovice – Tečovice, Doubravy – Pohořelice (Zlámanec), Kostelec – Žlutava, Neubuz – Drnovice, Rudimov - Vysoké Pole, Velký Ořechov – Biskupice, Štítná n/ Vl. B – Poteč, Slopné - Šanov (všichni 16.30). Zlín IV. třída: Jestřabí – Mirošov, Mysločovice B - Jaroslavice B (oba 10), Bohuslavice n/Vl. - Tichov (14), Petrůvka - Lipová (16), Kudlov – Lutonina, Racková – Vlčková, Trnava – Všemina, Zádveřice – Lhota, Hřivínův Újezd – Dobrkovice, Provodov B - Horní Lhota (všichni 16.30). Okresní přebor Kroměříž: Skaštice B – Těšnovice (15.30), Střílky – Počenice, Mrlínek – Lubná (16.30). Kroměříž III. třída: Roštín – Kyselovice (10.30), Prusinovice – Míškovice, Záhlinice – Ludslavice (15), Tučapy - Žeranovice, Zborovice B – Lutopecny (hř. Troubky), Zlobice - Záříčí, Bezměrov – Chropyně B (hř. Záříčí), Rataje – Dřínov (UT Kroměříž), Šelešovice – Bařice (16.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Hluk B – Topolná, Březová – Bánov (15), Uh. Ostroh A – Dolní Němčí B, Jarošov – Sušice, Bílovice – Šumice, Havřice – Slavkov, Jalubí – Kněžpole (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Přečkovice – Orel Uh. Brod (14.30), St. Hrozenkov – Záhorovice (15), Strání B – Vlčnov B (15.30), Mařatice – Kostelany, Ostr. Lhota – Huštěnovice, Popovice – Velehrad, Babice – Polešovice, Pitín – Žítková, Hradčovice – Boršice u Bl. (16.30). Okresní přebor Vsetín: Bynina – Huslenky (15), Jarcová – Střítež, Nový Hrozenkov – Halenkov, Valašská Bystřice – VKK B (16.30). Vsetín III. třída: Kladeruby – Loučka (15), Choryně B – Branky (16.30). Vsetín IV. třída: Valašská Polanka B – Liptál (10.15), Velká Lhota – Vsetín B, Študlov – Zděchov (15.30), Police – Mikulůvka, Leskovec – Ratiboř B (16.30). Divize žen: Horní Bečva – Štramberk (10). Krajský přebor žen: Uherský Brod – Babice (12.30), Valašské Klobouky – DFK Holešov (13), Březůvky – Brumov (13), Žalkovice – Lužkovice (14).

HÁZENÁ
I. liga mužů: Bystřice p. H. - Zlín (11). I. liga žen: Zlín B - Otrokovice (16.30, SPŠ Zlín). II. liga mužů: L. Zubří - Luhačovice (17).

RAGBY
I. liga mužů: Zlín - Vyškov B (14).

Pondělí 1. května

ATLETIKA
Slovácká hodinovka – 24. ročník Memoriálu Miroslava Elise a Václava Surého-Mašáta (10, městský atletický areál v Uh. Hradišti)

FOTBAL
Fortuna divize: Valašské Meziříčí – Petrovice (14.30). I. A třída: Brumov B – Jaroslavice (10), Val. Meziříčí B - Vidče (10.15).
Finále Pohár OFS Kroměříž: Břest – Slavkov p. H. (16.30)

PETANQUE
O krále Uherskohradišťska – 8. turnaj (13, hřiště Buchlovice).

Autor: Redakce

27.4.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V neděli po půlnoci došlo ke smrtelné dopravní nehodě u Moravského Písku.
5

Náraz do stromu stál řidiče u Uherského Ostrohu život

Nádrž v Osvětimanech byla kvůli opravě rok vypuštěná už se zase napouští.
2

Nádrž v Osvětimanech už se zase napouští, sumec albín se do ní už nevrátí

Boršická Pentla slavila třicáté narozeniny Dožínkami

FOTOGALERIE / Na šest stovek milovníků folkloru sledovalo s úžasem v sobotu večer v boršickém kulturním domě téměř tříhodinový vzpomínkový pořad s názvem Dožínky. 

Policie už týden pátrá po seniorovi z Uherského Brodu

Už týden pátrají policisté po čtyřiasedmdesátiletém muži z Uherského Brodu. Ten v pátek 10. listopadu odešel ze svého bytu a od té doby ho nikdo neviděl.

Na Modelářském koštu budou soutěžit plastikové a papírové modely

Nepřeberné množství plastikových a papírových modelů, ale také například simulátor větroně L13 Blaník nabídne Modelářský košt 2017.

Cimbálovka Stojanova gymnázia byla na audienci u papeže

FOTOGALERIE / Neobyčejné zážitky se naskytly osmičlenné cimbálové muzice ze Stojanova gymnázia Velehrad pod vedením Petra Halody a v doprovodu zástupce ředitele vzdělávacího ústavu Filipa Macka při generální audienci u papeže Františka (80) a při návštěvě Říma.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT