VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

31.3.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/archiv

Pátek 31. března

FOTBAL
Fortuna divize: Valašské Meziříčí – Velká Bíteš (17). Krajský přebor: Baťov – Morkovice (18:30).

Sobota 1. dubna

ATLETIKA
Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start u budovy Madal Bal v Přílukách).

BĚH A KANOISTIKA
Novoveský přespolák – 40. ročník tradičních závodů (areál loděnice v Ostrožské Nové Vsi, závod kanoistů v 10, běžecká část ve 13.45).

CYKLISTIKA
6. ročník závodu horských kol Morkovské bajk (11.30, start hlavního závodu před městským úřadem v Morkovicích).

FLORBAL
Zlínská liga mužů: FBC Slovácko – Valašské Klobouky (9), Zlín Lions B – Orel Uherský Brod (10.30), Březolupy – Hluk B (12), Zlín Lions B – Valašské Klobouky (13.30), Orel Uherský Brod B – Březolupy (15), Hluk B – FBC Slovácko (16.30, vše SH ve Starém Městě).
Počenice B – Valašské Meziříčí (9), Slavičín – Hluk C (10.25), Holešov B – Počenice B (11.50), Valašské Meziříčí – Hluk C (13.15), Holešov B – Slavičín (14.40, vše SH ve Slavičíně).

FOTBAL
I. liga mužů: Fastav Zlín – Hradec Králové (17). Fortuna MSFL: Otrokovice – Vyškov (10.30), Hulín – Slovácko B (15.30). Fortuna divize: Uherský Brod – Bzenec (15.30, UT Lapač), Velké Karlovice + Karolinka – Opava B (15.30). Krajský přebor: Luhačovice – Strání (10:15), Vsetín – Štítná n. Vl., Chropyně – Kelč, Provodov – Bystřice p. H., Rožnov p. R. – Boršice (15.30). I. A třída: Horní Lideč – Podlesí, Jaroslavice – Nedašov, Vidče – Slušovice, Skaštice – Vlčnov (15.30). I. B třída: Lukov – Kostelec u Hol., Mladcová – Lípa, Němčice – Tečovice, Tlumačov – V. Otrokovice B, Nevšová – Admira Hulín, Veselá – Slavičín B, Příluky – Lužkovice, O. N. Ves – Buchlovice, Ořechov – Morkovice B, Zborovice – Ludkovice (15.30). Okresní přebor Zlín: Luhačovice B – Rokytnice (13), Dolní Lhota – Jasenná, Louky – Březůvky (oba 15.30). Zlín III. třída: Fryšták B – Doubravy, Příluky B – Šanov (oba 15.30). Zlín IV. třída: Lužkovice B – Lutonina, Vlachovice B – Petrůvka, Nedašov B – Jestřabí (všichni 15.30). I. liga staršího dorostu: Fastav Zlín – Pardubice (13.30, UT Vršava). Okresní přebor Kroměříž: Mrlínek – Zdounky, Lubná – Loukov (15.30). Kroměříž III. třída: Pravčice – Rajnochovice, Martinice – Míškovice, Ludslavice – Žeranovice, Roštín – Lutopecny (15.30).
Okresní přebor Vsetín: Poličná – Jablůnka, Krhová – Choryně (15.30). Vsetín III. třída: Hutisko B – Hošťálková, Růžďka – Lačnov, Ústí – Střelná, Halenkov B – Zubří B (15.30). Vsetín IV. třída: Leskovec – Valašská Polanka B (15.30).

HÁZENÁ
II. liga mužů: Vsetín – Rožnov p. R. (17.30).
Zlínská liga mužů: Uh. Hradiště – Dřevohostice (16)

KUŽELKY
Interliga mužů: Luhačovice – Dobřany (14), I. liga mužů: Valašské Meziříčí – Brno (9.30), I. liga žen: Valašské Meziříčí – Rokycany (13).

HOKEJBAL
Malenovická liga: Stator – Boston Zlín (9), Loozers – Tečovice (11), Tigers Malenovice – Rivermen (13).

VOLEJBAL
Extraliga mužů – o 9.–12. místo: Fatra Zlín – ČZU Praha (18.30).

Neděle 2. dubna

FOTBAL
Fortuna divize: Slavičín – Velká Bíteš (10.15, UT Hrádek).
Krajský přebor: Fryšták – Vigantice (15.30). I. A třída: Brumov B – Val. Příkazy (10), Val. Meziříčí B – Juřinka (14), Sehradice – Vlachovice, Zubří – Val. Klobouky, Žalkovice – Kvasice, Dolní Němčí – Malenovice, Újezdec – Osvětimany, Nivnice – Koryčany, Bojkovice – Hluk, Nedachlebice – Napajedla (15.30). I. B třída: Zlechov – 1. FC Slovácko C (10), Kunovice – Drslavice (10:15), Lhota u Vs. – Ratiboř, Franc. Lhota – Kateřinice, Val. Polanka – Zašová, Lidečko – Prlov, Hovězí – Semetín, Hrachovec – Hutisko, Nedakonice – Prakšice, Březolupy – Staré Město (15.30). Okresní přebor Zlín: SK Zlín – Nedašova Lhota (UT Vršava), Bylnice – Újezd, Návojná – Mladcová B, Mysločovice A – Březnice (všichni 15.30). Zlín III. třída: Slušovice B – Tečovice B (10.15), Březová – Halenkovice, Kostelec – Pohořelice, Vizovice – Štípa, Kašava – Spytihněv, Žlutava – Napajedla B, Velký Ořechov – Drnovice, Štítná n/ Vl. B – Rudimov, Slopné – Neubuz, Pozlovice – Vysoké Pole, Bratřejov – Biskupice, Loučka – Poteč (všichni 15.30). Zlín IV. třída: Mysločovice B – Komárov (10), Provodov B – Tichov (10.15, Tichov), Bohuslavice n/Vl. – Mirošov (14), Dobrkovice – Smolina (14.00, Smolina), Racková – Hvozdná, Trnava – Kudlov, Zádveřice – Veselá B, Jaroslavice B – Vlčková, Lhota – Všemina, Hřivínův Újezd – Lipová (všichni 15.30).
Okresní přebor Kroměříž: Holešov B – Střílky (10.15, hř. Všetuly), Počenice – Těšnovice, Břest – Komárno, Slavkov p. H. – Roštění, Skaštice B – Chvalčov (15.30). Kroměříž III. třída: Prusinovice – Zahnašovice, Záhlinice – Hlinsko p. H. (15), Tučapy – Rusava, Zlobice – Kvasice B, Bezměrov – Zborovice B (hř. Záříčí), Šelešovice – Litenčice, Rataje – Záříčí, Dřínov – Chropyně B, Kyselovice – Bařice (15.30). Okresní přebor Vsetín: Bynina – Valašská Bystřice (15), Jarová – VKK B, Nový Hrozenkov – Střítež, Halenkov – Lhotka, Horní Bečva – Huslenky (15.30). Vsetín III. třída: Kladeruby – Janová (15), Choryně B – Loučka, Branky – Val. Senice (15.30). MSDŽ: Horní Bečva – Brušperk (10), Holešovské holky – Prostějov (14.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Březová – Sušice (15), Bílovice – Dolní Němčí B, Havřice – Jarošov, Hluk B – Uh. Ostroh A, Jalubí – Šumice, Kněžpole – Slavkov, Bánov – Topolná (15.30).

HÁZENÁ
II. liga mužů: Holešov-Přerov – L. Zubří (18). I. liga žen: J. Otrokovice – S. Vršovice (13), Kunovice – Kobylisy (16), Zlín B – Olomouc B (17).
I. liga žen: Kunovice – Kobylisy (16).

Autor: Martin Břenek

31.3.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V neděli po půlnoci došlo ke smrtelné dopravní nehodě u Moravského Písku.
5

Náraz do stromu stál řidiče u Uherského Ostrohu život

Nádrž v Osvětimanech byla kvůli opravě rok vypuštěná už se zase napouští.
2

Nádrž v Osvětimanech už se zase napouští, sumec albín se do ní už nevrátí

Boršická Pentla slavila třicáté narozeniny Dožínkami

FOTOGALERIE / Na šest stovek milovníků folkloru sledovalo s úžasem v sobotu večer v boršickém kulturním domě téměř tříhodinový vzpomínkový pořad s názvem Dožínky. 

Policie už týden pátrá po seniorovi z Uherského Brodu

Už týden pátrají policisté po čtyřiasedmdesátiletém muži z Uherského Brodu. Ten v pátek 10. listopadu odešel ze svého bytu a od té doby ho nikdo neviděl.

Na Modelářském koštu budou soutěžit plastikové a papírové modely

Nepřeberné množství plastikových a papírových modelů, ale také například simulátor větroně L13 Blaník nabídne Modelářský košt 2017.

Cimbálovka Stojanova gymnázia byla na audienci u papeže

FOTOGALERIE / Neobyčejné zážitky se naskytly osmičlenné cimbálové muzice ze Stojanova gymnázia Velehrad pod vedením Petra Halody a v doprovodu zástupce ředitele vzdělávacího ústavu Filipa Macka při generální audienci u papeže Františka (80) a při návštěvě Říma.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT