Sobota 13. srpna

ATLETIKA

Hostýnská osma – 5. ročník ultra trailového závodu v Rajnochovicích (8, start u obecního úřadu).

CYKLISTIKA

Klobucká kola – 5. ročník závodu horských kol (13, start hl. závodu u fotbalového hřiště ve Valašských Kloboukách).

DRAGONBOATING

MČR dračích lodí 2016 (10, areál loděnice rychlostní kanoistiky na Kunovské tabuli v Ostrožské Nové Vsi).

FOTBAL

I. liga: Fastava Zlín – Slovan Liberec (17). MSFL: Kroměříž – Líšeň (17). Divize: Uherský Brod – Hodonín, Holešov – Rosice (17). Krajský přebor: Krajský přebor: Vigantice – Fryšták, Kelč – Chropyně, Bystřice p. H. – Provodov, Morkovice – Baťov (17.30). I. A třída: Slušovice – Vidče, Juřinka – Val. Meziříčí B, Vlachovice – Sehradice, Osvětimany – Újezdec, Hluk – Bojkovice, Napajedla – Nedachlebice (17.30). I. B třída: Ratiboř – Lhota a Vsetína, Tečovice – Němčice, Staré Město – Březolupy, Drslavice – Kunovice (17.30). Okresní přebor Zlín: Mladcová B – Návojná (17.30). Zlín IV. třída: Smolina – Dobrkovice (17, hř. Dobrkovice), Hvozdná – Racková, Tichov – Provodov B (hř. Provodov), Veselá B – Zádveřice (17.30), Lipová – Hřivínův Újezd (18). Kroměříž III. třída: Rajnochovice – Pravčice (15), Zborovice B – Bezměrov (hř. Zborovice), Rusava – Tučapy, Kvasice B – Zlobice, Záříčí – Rataje, Bařice – Kyselovice (16.30). Okresní přebor Vsetín: Jablůnka – Poličná, V. Bystřice – Bynina, Choryně – Krhová, Střítež – Halenkov (17.30). Vsetín III. třída: Hošťálková – Hutisko B, Lačnov – Růžďka, Střelná – Ústí, Zubří B – Halenkov (17.30).

TENIS

Memoriálu Zdeňka Šilera v Kroměříži – 32. ročník (8.30–19, antukové kurty v areálu koupaliště Bajda a na Jízdárně). Valašské debly amatérů v Brumově (9–17).

Neděle 14. srpna

DRAGONBOATING

MČR dračích lodí 2016 (10, areál loděnice rychlostní kanoistiky na Kunovské tabuli v Ostrožské Nové Vsi).

FOTBAL

MSFL: 1. FC Slovácko B – Vyškov (10.15, stadion Bělinka v Kunovicích), Fastav Zlín B – Hlučín (10.30). Divize: Brumov – Slavičín (17). Krajský přebor: Štítná n. Vl. – Vsetín, Boršice – Rožnov p. R., Strání – Luhačovice (17.30). I. A třída: Val. Příkazy – Brumov B (10), Nedašov – Jaroslavice (16.30), Podlesí – Horní Lideč, Val. Klobouky – Zubří (17.30), Kvasice – Žalkovice (10.15), Malenovice – Dolní Němčí, Koryčany – Nivnice (17.30). I. B třída: Semetín – Hovězí (10.15), Hutisko – Hrachovec, Zašová – Val. Polanka, Prlov – Lidečko, Prostř. Bečva – Dolní Bečva, Kateřinice – Francova Lhota (17.30). I. B třída: Lípa – Mladcová (10), V. Otrokovice B – Tlumačov (10.30), Admira Hulín – Nevšová (16.30), Lužkovice – Příluky, Kostelec u Hol. – Lukov, Slavičín B – Veselá, Ludkovice – Zborovice, Prakšice – Nedakonice, Buchlovice – Ostr. Nová Ves, 1. FC Slovácko C – Zlechov, Morkovice – Ořechov (17.30). Okresní přebor Zlín: Březůvky – Louky (10.15), Rokytnice – Luhačovice B (15.30), Újezd – Bylnice, Jasenná – Dolní Lhota, Březnice – Mysločovice, Nedašova Lhota – SK Zlín (17.30). Zlín III. třída: Napajedla B – Žlutava (10.15), Drnovice – Velký Ořechov (14), Tečovice B – Slušovice B, Doubravy – Fryšták B, Halenkovice – Březová, Pohořelice – Kostelec (hř. Baťov), Štípa – Vizovice, Spytihněv – Kašava, Rudimov – Štítná n. Vl. B, Neubuz – Slopné, Vysoké Pole – Pozlovice, Biskupice – Bratřejov, Poteč – Loučka, Šanov – Příluky B (17.30). Zlín IV. třída: Mirošov – Bohuslavice n. Vl. (14), Petrůvka – Vlachovice B (16.30), Lutonina – Lužkovice B, Kudlov – Trnava, Komárov – Mysločovice B, Vlčková – Jaroslavice B, Všemina – Lhota (17.30). Okresní přebor Kroměříž: Loukov – Lubná, Těšnovice – Počenice, Komárno – Břest, Roštění – Slavkov p. H., Chvalčov – Skaštice B, Střílky – Elko Holešov B, Zdounky – Mrlínek (16.30). Kroměříž III. třída: Chropyně B – Dřínov (10.15), Hlinsko p. H. – Záhlinice, Míškovice – Martinice, Žeranovice – Ludslavice, Zahnašovice – Prusinovice, Litenčice – Šelešovice, Lutopecny – Roštín (16.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: D. Němčí B – Bílovice, Jarošov – Havřice, Uh. Ostroh – Hluk B, Sušice – Březová, Šumice – Jalubí, Slavkov – Kněžpole, Topolná – Bánov (17). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov – Velehrad (10.15), Žítková – St. Hrozenkov (14), Záhorovice – Vlčnov (15), Traplice – Ostr. Lhota, Mařatice – Košíky, Tupesy – Popovice, Kostelany – Babice, Huštěnovice – Polešovice, Hradčovice – Nezdenice, Pitín – Přečkovice, Boršice u Bl. – Strání B, H. Němčí – Orel Uh. Brod (17). Základní třída Uherské Hradiště: Bystřice p/L – S. Loz (16.30). Okresní přebor Vsetín: VKK B – Jarcová (15), Lhotka – Halenkov, Huslenky – H. Bečva (17). Vsetín III. třída: Janová – Kladeruby, Loučka – Choryně B, V. Senice – Branky (17.30).

TENIS

Memoriál Zdeňka Šilera v Kroměříži – 32. ročník (9–17, antukové kurty v areálu koupaliště Bajda a na Jízdárně).